Biustonosze do sukienek z odkrytymi plecami – wśród jakich modeli możesz wybierać?

Jakie biustonosze do sukienek z odkrytymi plecami?

Chcesz wyglądać elegancko, a jednocześnie czuć się wygodnie? Komponując stylizację warto przemyśleć, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Jednym z ważnych detali jest to, aby bielizna nie była widoczna. Oczywiście przesunięte ramiączko to nic złego. Jednak cały czas widoczne ramiączka lub zapięcia od stanika wyglądają nieelegancko i niezbyt estetycznie. Dlatego decydując się na konkretną kreację, warto dobrać do niej odpowiednią bieliznę. Na szczególną uwagę zasługują sukienki z odkrytymi plecami, które mogą powodować pewne trudności z dobraniem odpowiedniej bielizny.

Biustonosze do sukienek z odkrytymi plecami mogą nie mieć ramiączek, mieć ramiączka z możliwością przepinania lub też posiadać po prostu silikonowe miseczki, noszone jako nakładki na piersiach. Jeżeli nie jesteś pewna, czy podobający ci się model stanika będzie pasował do wybranej przez ciebie sukienki? Jeżeli planujesz zakupy stacjonarne, weź sukienkę ze sobą. Dzięki temu w przymierzalni będziesz w stanie sprawdzić, czy dany biustonosz faktycznie będzie niewidoczny spod twojej sukienki. W przypadku zakupów przez internet polecamy zamawianie większej ilości modeli, tak, żeby mieć z czego wybierać. Niepasujące biustonosze zawsze możesz zwrócić do sklepu.

Modele do zadań specjalnych – czuj się atrakcyjnie i komfortowo

Zadaniem stanika jest przede wszystkim podtrzymywanie piersi oraz modelowanie w taki sposób, żeby uzyskały pożądany kształt. Kupując biustonosz do sukienki z odkrytymi plecami zacznij od ustalenia, jak głębokie jest wycięcie, czy sukienka ma dodatkowe prześwity, czy posiada ramiączka, czy rękawki etc. Dzięki temu dużo prościej będzie ci znaleźć odpowiedni model stanika.

Wśród jakich modeli możesz wybierać? Przede wszystkim tych z silikonowymi paskami i ramiączkami. Pasek może znajdować się na standardowej wysokości lub też zostać obniżony. Ciekawą opcją są również biustonosze samonośne. Jeśli jednak chcesz się zdecydować na taki typ stanika, to polecamy kupić go nieco wcześniej. Aby dobrze pełnił on swoją funkcję, musi być bowiem idealnie dobrany. Kupując biustonosz wcześniej, masz margines czasowy na ewentualne wymienianie produktu, w przypadku kupienia nietrafionego rozmiaru. Możesz też zdecydować się na model z mocno wyciętymi miseczkami, który doskonale sprawdzi się nie tylko przy wyciętych plecach, ale też przy głębokim dekolcie. Niezależnie od tego, na jaki fason się zdecydujesz, pamiętaj, że najważniejsze jest, aby dobrze dobrać rozmiar i czuć się komfortowo podczas noszenia konkretnego biustonosza.