Brazylijskie stroje kąpielowe – czy to propozycja dla Ciebie?

Strój kąpielowy powinien być przede wszystkim wygodny i dobrze dopasowany do sylwetki, ale też efektowny i – szczególnie w przypadku kobiecych strojów – podkreślać atuty figury. Wszystkie te kryteria spełniają brazylijskie stroje kąpielowe, wokół których narosło wiele mitów. Jeśli z góry odrzucasz możliwość założenia takiego stroju na plażę, ponieważ uważasz go za zbyt wyzywający, to na początek przeczytaj nasz artykuł – prawdopodobnie zmienisz zdanie.

Brazylijskie bikini – co to takiego?

Brazylijskie stroje kąpielowe, czyli właśnie brazylijskie bikini, to synonim plażowej odwagi. Takie stroje prezentują się niezwykle seksownie, ponieważ są skąpe i zasłaniają tylko to co trzeba, jednocześnie odsłaniając spore partie ciała.

Określenie „brazylijskie bikini” wzięło się z stąd, że już lata temu skąpe kostiumy kąpielowe zaczęły nosić o wiele odważniejsze od Europejek Brazylijki. W tamtejszej kulturze odsłanianie ciała i eksponowanie kobiecych krągłości nie jest niczym niezwykłym i nikogo nie gorszy.

Brazylijski strój kąpielowy charakteryzuje się przede wszystkim mocno wyciętymi majtkami, które podkreślają kobiecą pupę. Nie są to natomiast klasyczne stringi, ale właśnie tzw. brazyliany.

Góra stroju natomiast może mieć różny krój, od zabudowanego stanika, przez stanik bez ramiączek (typu opaska), aż po minimalistyczny top. Wszystko zależy tutaj od rozmiaru miseczki oraz tego, jak bardzo dana kobieta chce wyeksponować biust.

To warto wiedzieć:

Brazylijskie bikini to nie tylko stroje dwuczęściowe. Na rynku bez problemu znajdziemy bardzo odważne modele jednoczęściowe z wysokim stanem, w których będziesz się prezentować niezwykle seksownie.

Zalety brazylijskich strojów kąpielowych

Brazylijskie bikini ma kilka niezaprzeczalnych zalet, które mogą Cię przekonać do wybrania takiego stroju dla siebie i założenia go na plażę już podczas najbliższego wyjazdu wakacyjnego. Wspomnijmy tutaj tylko o:

  • Jest niezwykle kobiece i seksowne, ale nie wulgarne.
  • Występuje w ogromnym wyborze wariantów kolorystycznych oraz printów – łatwo znajdziesz bikini, które pasuje np. do Twojej karnacji czy koloru włosów.  
  • Perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki, ściśle przylega do ciała, uwydatniając walory kobiecej sylwetki.
  • Jest bardzo wygodne, nie krępuje ruchów, jest super komfortowe w noszeniu, szczególnie w upalny dzień, prawie nie czuć go na ciele.

Dla kogo jest brazylijskie bikini?

Brazylijskie stroje kąpielowe nie są oczywiście propozycją dla każdej kobiety. Trzeba mieć jednak trochę odwagi, aby założyć taki kostium na plażę, która – jakby nie patrzeć – jest miejscem publicznym.

Zakup brazylijskiego bikini na pewno można natomiast rekomendować pani, która:

  • Chce eksponować swoją kobiecość, nawet jeśli nie ma figury modelki.
  • Pragnie poczuć się atrakcyjnie, przyciągać spojrzenia i być w centrum uwagi.
  • Ceni sobie swobodę i komfort, a na wakacjach chce zapomnieć o sztywnych konwenansach.
  • Chce złapać jak najwięcej opalenizny dzięki skąpemu krojowi stroju.

Więcej o tym, czym charakteryzują się brazylijskie stroje kąpielowe, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://summerqueen.pl/brazylijskie-stroje-kapielowe-czyli-wygoda-z-odrobina-pieprzu/.

Gdzie kupisz brazylijskie bikini?

Świetną ofertę odważnych kostiumów kąpielowych ma polska marka Summer Queen, która robi furorę w całej Europie właśnie dzięki niesztampowemu, wyrazistemu projektowaniu. To marka strojów dla kobiet pewnych siebie lub chcących tę pewność w sobie zbudować. W ofercie dostępne są zarówno bardzo skąpe bikini dwuczęściowe, jak i piękne, ultra seksowne bikini jednoczęściowe, w wielu najróżniejszych wariantach kolorystycznych.

Z pełną ofertą seksownych strojów kąpielowych od Summer Queen, w tym brazylijskich bikini, zapoznasz się w oficjalnym sklepie internetowym marki pod adresem https://summerqueen.pl/kategoria-produktu/stroje-kapielowe/. Pamiętaj, że zapisując się do newsletteru dostajesz aż 25% rabatu na pierwsze zakupy, a przesyłkę masz zawsze gratis.