Bronzer Lovely oraz kilka słów na temat bronzerów

Bronzer Lovely – uzyskaj efekt naturalnej opalenizny

Na rynku można znaleźć różne bronzery. Te o ciepłych i chłodnych odcieniach, z drobinkami i bez. O bardziej czekoladowych i brzoskwiniowych tonach. Jednym z popularnych kosmetyków tego typu jest bronzer Lovely. Kosmetyk ma czekoladowy odcień, jest matowy i zawiera ekstrakty z ziaren kakaowca. Bronzer jest prasowany i daje efekt naturalnej opalenizny. Może być stosowany zarówno do twarzy, jak i do ciała. 

Kosmetyk posiada chłodny odcień, dzięki czemu jest stosunkowo uniwersalny i pasuje do praktycznie każdej karnacji. Dla wielu osób dużą zaletą produktu jest jego zapach. Bronzer Lovely Medium Milky Chocolate pachnie czekoladą, dzięki czemu stosowanie go jest czystą przyjemnością. Kosmetyk jest bardzo drobno zmielony, co ułatwia jego aplikację i daje gwarancję braku plam na skórze. Dodatkowo maskuje niedoskonałości. 

Konturowanie twarzy i efekt skóry muśniętej słońcem

Bronzer jest kosmetykiem wielofunkcyjnym. Z jego pomocą można wykonturować twarz albo nadać jej zdrowy koloryt. Warto jednak mieć świadomość, że nie każdy bronzer nadaje się do wszystkiego. Liczy się zarówno formuła, jak i kolor kosmetyku. Zbyt sypkie lub też za słabo napigmentowane bronzery mogą nie nadawać się do konturowania. Szczególnie w sytuacji, w której produkt nie blenduje się dobrze z innymi kosmetykami. 

Wybierając bronzer staraj się dopasowywać go do koloru swojej twarzy. Za jasny kosmetyk nie będzie widoczny, a za ciemny będzie wyglądać groteskowo. Używając bronzera do stworzenia efektu skóry muśniętej słońcem, nałóż go na kości jarzmowe i delikatnie omieć nim całą twarz. Jeśli natomiast zależy ci na wykonturowaniu twarzy to nałóż bronzer wzdłuż grzbietu nosa, przy linii włosów, na linii żuchwy i kości jarzmowe. Następnie zblenduj kosmetyk za pomocą beauty blendera lub pędzla. Efekt końcowy powinien być bardzo naturalny, bez wyraźnych odcięć i plam. Dla wzmocnienia efektu konturowania warto użyć jaśniejszego od swojej karnacji pudru, który nałożymy w strefach, które chcemy, żeby wydawały się jaśniejsze. 

Warto pamiętać, że bronzera można używać nie tylko na twarzy. Doskonale się sprawdzi jako kosmetyk do konturowania dekoltu, szyi i obojczyków. Konturowanie ciała warto wykonać szczególnie na wieczorne wyjścia, kiedy np. dodatkowo chcemy nałożyć na skórę balsam z opalizującymi drobinkami. Bronzery dobrze się sprawdzają np. do podkreślenia obojczyków, wyszczuplenia szyi lub poprawienia linii dekoltu. Za pomocą delikatnie napigmentowanego kosmetyku można również “opalić” odkrytą skórę.