Co oglądać w sieci? Programy, poradniki dla kobiet

Programy poradnikowe dla kobiet to szeroka gama propozycji, które nawiązują do najróżniejszych damskich tematów. Chcesz dowiedzieć się co oglądać w sieci i poznać najciekawsze kobiece poradniki? Czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz!

Skarby z szafy — odzieżowy poradnik dla kobiet

Skarby z szafy to program kanału TVN Style, który powstał we współpracy z platformą odzieżową Vinted. Jego misją jest pokazanie Polkom i Polakom, że warto podejść do mody w sposób zrównoważony. Mottem przewodnim Skarbów z szafy jest hasło — sprzedaj, nie wyrzucaj! 

Skarby z szafy i inne programy, poradniki online obejrzysz w player.pl, gdzie w dowolnym dla siebie czasie, wraz z Anną Dec, nauczysz się robienia porządków w swojej szafie. Jeśli potrzebujesz porad i wskazówek jak kupować i sprzedawać ciuchy w internecie w myśl zero waste, to ten program jest dla Ciebie! 

Program poradnikowy Mieszkanie na miarę

Mieszkanie na miarę to program poradnikowy, w którym prowadzący pomagają w znalezieniu idealnego lokum oraz jego urządzaniu, w ramach posiadanego przez uczestnika odcinka budżetu. Bohaterowie tego programu, który można oglądać w sieci, mogą liczyć na pomoc prowadzących, czyli Agnieszki Musiał oraz Macieja Mindaka. 

Doświadczony agent nieruchomości pomaga w znalezieniu nieruchomości, a architektka, podsunie bohaterom Mieszkania na miarę ciekawe pomysły, wskazówki i patenty na modne  i praktyczne urządzenie wnętrza.

Ach, ta impreza 

Któż z nas nie lubi imprez, spotkań ze znajomymi czy rodziną? Niestety organizacja takich eventów, nie zawsze jest prosta i wychodzi tak, jakbyśmy tego chcieli. W programie dla kobiet, Ach, ta impreza, Agnieszka Winnicka i Magdalena Socha-Włodarska, zdradzają tajniki udanej imprezy i udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Ekspertki pomagają bohaterom programu, którzy marzą o bajkowej imprezie, zdradzają wskazówki na powodzenie wydarzenia i pokazują, jak powinna wyglądać właściwa organizacja imprezy. 

Poradniki dla kobiet Salon sukien ślubnych

Programu dla kobiet Salon sukien ślubnych nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to wręcz kultowa pozycja, szczególnie wśród przyszłych panien młodych, czerpiących mnóstwo inspiracji z prezentowanych w poradniku propozycji. Program ten pozwala szerszej publiczności na podglądanie pracy Kleinfeld Bridal, słynnego salonu sukien ślubnych z Manhattanu. 

Konsultanci tego butiku nie tylko pomaga w spełnianiu marzeń swoich klientek, ale często stają się ich powiernikami, rozwiązują problemy, czy nadstawiają ramię do urojenia kilku łez. W programie dla kobiet Salon sukien ślubnych poznajemy nie tylko same przyszłe panny młode, ale również ich rodziny i najbliższych. 

Program Świeże kosmetyki

Coraz więcej kobiet zaczyna zastanawiać się nad zmianą swoich kosmetyków na ich naturalne alternatywy. Poradnik Świeże kosmetyki pozwala dobrać odpowiednią pielęgnację dla swojej skóry, korzystając z dobrodziejstw natury. Marzena Jarczak prowadzi odbiorczynie po świecie naturalnych kosmetyków, pomagając w wyborach i odnalezieniu nowej ścieżki.