Czym zajmuje się Tomasz Kwaśniewski, mąż Mai Bohosiewicz?

Tomasz Kwaśniewski jest mężem Mai Bohosiewicz, aktorki i influencerki, która prężnie działa na Instagramie. Partner celebrytki jak ognia unika mediów społecznościowych i nie pojawia się z nią na imprezach branżowych. Ona sama również nie ujawnia szczegółów z jego życia. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i zdradziła nieco więcej. Jesteście ciekawi, czym zajmuje się Tomasz Kwaśniewski? Jeśli tak, to czytajcie dalej!

Tomasz Kwaśniewski i Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski pobrali się w Sylwestra 2018 roku. Doczekali się dwójki dzieci — syna Zacharego i córki Leoni, które urodziły się jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego.

Drugą rocznicę ślubu para świętowała na Wyspach Kanaryjskich, o czym Maja Bohosiewicz poinformowała swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie z ich wesela, które opatrzyła ironicznym i zabawnym opisem.

To już (dopiero?) dwa lata od kiedy wżeniłam się w prezydencką rodzinę Kwaśniewskich. I zaczęło się moje baśniowe życie. Pamiętam, kiedy dojrzał mnie raz pierwszy, jak sprzedawałam na straganie moje rękodzieło z muliny. Potem już poszło. Dziecko, drugie dziecko no i w końcu – ŚLUB. I tak oto zostałam Prezydentową. A jak tam u was? Macie jakieś pomysły na życie czy też szukacie bogatego męża.

Tomasz Kwaśniewski — rodzice

Tomasz Kwaśniewski to syn Jana Kwaśniewskiego, do którego należy znana firma MOSSO Kwaśniewscy – zakład produkcji chrzanów, musztard, ketchupów i przede wszystkim majonezów. Podobno firma została kupiona przez japońskich inwestorów

Poznaj historię Mosso Kewpie Polska, która będąc początkowo lokalną firmą stała się jednym z wiodących producentów majonezów i sosów w Polsce – można przeczytać na stronie firmy.

Tomasz Kwaśniewski prowadzi także z mamą spółkę JD BEAUTE związaną z oprogramowaniami komputerowymi. . Rodzicielka Tomasza miała albo nadal ma salon kosmetyczny Le Spa Clinic, o czym świadczy m.in. post na profilu instagramowym Mai Bohosiewicz:

Przedstawiam Państwu najmłodszą klientkę @lespa_warsaw. Na szczęście mamy wspaniałe wytłumaczenie dla wszystkich, którzy posądzają nas o próżność. To spa Babci Dzidziutki, więc wpadłyśmy z wizytą rodzinną. Na ploteczki, ciasteczka. A że przy okazji paznokieć się zrobił? Czy to grzech?.

Obecnie nikt nie prowadzi profilu instagramowego kliniki. Ostatni post pojawił się w 2018 roku, więc nie wiadomo, czy salon jest jeszcze otwarty. Le Spa, oprócz sióstr Bohosiewicz, odwiedzało wiele gwiazd m.in. Paulina Krupińska oraz Zosia Ślotała.

Tomasz Kwaśniewski — czym się zajmuje?

Maja Bohosiewicz często organizuje na swoim Instagramie Q&A, gdzie udziela odpowiedzi na pytania swoich fanek. Ostatnio jedna z nich zapytała, czym zajmuje się jej ukochany. Mimo że celebrytka z reguły na ten temat milczy, tym razem zrobiła wyjątek i zdradziła nieco więcej.

Okazuje się więc, że Tomasz Kwaśniewski odpowiada za firmę Healthy Labs, która produkuje popularne wśród gwiazd suplementy.

Tak, Health Labs to pomysł i realizacja Tomka i jego wspólnika Jacka — przyznała – przyznała Bohosiewicz.

Z ogólnodostępnych informacji wynika również, że mężczyzna jest współwłaścicielem firmy Stały kurs, która zajmuje się pomaganiem małym i średnim przedsiębiorstwom w unikaniu problemów związanych ze zmiennymi kursami walut. Tomasz Kwaśniewski jest także wspólnikiem w biznesie żony — butiku z damską odzieżą Le Collet. Ponadto mąż Bohosiewicz inwestuje w spółkę zajmującą się wynajmem apartamentów w Ustce, gdzie cena za noc wynosi ok. 200 złotych. Oprócz tego jest prezesem Brandbricks, opisanego jako spółka z zakresu oprogramowania komputerowego oraz członkiem zarządu rodzinnego interesu JD Beaute. Kwaśniewski może pochwalić się również udziałami w firmie Faceonized, która zajmuje się nowymi technologiami.

To narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję, która analizuje i szczegółowo określa cechy osobowości. Wykorzystując holistyczne podejście do człowieka, pomaga odkryć jego charakter — można przeczytać na stronie firmy.