Dowiedz się jak działa błyszczyk powiększający usta

Jak działa błyszczyk powiększający usta? Kiedy stosować taki kosmetyk?

Natura nie obdarzyła cię pełnymi wargami i chciałabyś je powiększyć w nieinwazyjny sposób? Kup odpowiedni kosmetyk, który pozwoli ci osiągnąć pożądany efekt bez konieczności udawania się do kosmetyczki lub gabinetu medycyny estetycznej. Jak działa błyszczyk powiększający usta? To zależy od tego, na jaki rodzaj kosmetyku się zdecydujesz. Zanim sięgniesz po konkretny produkt, zerknij na jego etykietę. Może się bowiem okazać, że np. jesteś uczulona na któryś ze składników. Dodatkowo, posiadając odpowiednią wiedzę, będziesz w stanie przewidzieć, jakie efekty będą dawać poszczególne błyszczyki. Po kosmetyki powiększające usta możesz sięgać za każdym razem kiedy chcesz, żeby twoje wargi wydawały się większe i bardziej pełne. Niezależnie od tego, czy zależy ci na takim efekcie na co dzień, czy też szykujesz się na większe wyjście, błyszczyki powiększające usta zawsze będą dobrym wyborem!

Rodzaje błyszczyków powiększających usta

Powiększenie ust można uzyskać za pomocą różnych metod i składników znajdujących się w kosmetykach. Dlatego, nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na pytanie jak działa błyszczyk powiększający usta. Wszystko bowiem zależy od konkretnego produktu. Błyszczyki powiększające wargi można podzielić na kilka kategorii. Oto najpopularniejsze z nich.

Kosmetyki, mające na celu poprawę ukrwienia ust, dają stosunkowo krótkie, utrzymujące się od dwóch do czterech godzin efekty. Tego typu błyszczyki powiększające będą miały w swoim składzie np. miętę pieprzową lub papryczkę chili. Po ich zastosowaniu na ustach może pojawić się efekt delikatnego szczypania, mrowienia lub ochłodzenia warg, co niekoniecznie będzie odpowiadało każdej kobiecie.

Drugi rodzaj błyszczyków powiększających usta to kosmetyki zawierające kolagen. Za pomocą pochodnych kolagenu wypełnione zostają wszystkie drobne nierówności znajdujące się na skórze. A co za tym idzie – wargi wydają się większe. Efekty, które uzyskujemy stosując produkty zawierające kolagen, są zdecydowanie trwalsze, niż w przypadku produktów poprawiających ukrwienie warg. Co ciekawe – regularne stosowanie błyszczyków z kolagenem może powiększyć usta o prawie 40%!

Istnieje jeszcze jeden rodzaj błyszczyków, których celem jest powiększenie naszych warg. Mowa tutaj o produktach, które wykorzystują światło. Takie kosmetyki odbijają światło, dzięki czemu usta wydają się pełniejsze. Aby uzyskać najlepsze możliwe efekty, należy nakładać takie kosmetyki na nawilżone usta, bez suchych skórek i pęknięć.