Fitness i Kamila Porczyk

Kamila Porczyk to atrakcyjna blondynka

Jednak to nie walory urody przesądzają o jej karierze. Jest mistrzynią Fitness, fotomodelką, na stałe mieszka w Niemczech. Jest zawodniczką MMA wagi muszej.  W przeszłości była też zawodniczką GMC, KSW, FEN. Karierę sportową zaczęła od akrobatyki, a przez wiele lat była związana z Kielcami. Jest absolwentką AWF w Katowicach, była też zawodniczką krakowskiego klubu REAN. Ma 169 cm wzrostu i waży 57 kilogramów. Urodziła się w 1977 roku w niewielkich Pionkach. Obecnie jest najsłynniejszą polską atletką fitness, chociaż na stałe mieszka za granicą, w Niemczech. Nie zerwała jednak kontaktu z ojczyzną, pokazywała się w programach TVN. W 2011 roku była gościem programu pt. Jaka to melodia? Ten znany program bryluje na ekranach telewizorów od ponad 20 lat. 

Szlakiem kariery i sukcesów 

W 2002 roku zaczęła uczestniczyć w zawodach Międzynarodowej Federacji Fitness. W 2003 roku została mistrzynią świata w tej branży. W 2003 roku uzyskała tytuł wicemiss fitness world. W 2005 roku występowała na zawodach z tej dziedziny, ale to 2006 rok przyniósł jej sukces, ponieważ wówczas wywalczyła dwa złote medale. Co interesujące w 2008 roku została zwyciężczynią pierwszej edycji programu Gwiezdny Cyrk. Jej walory można było podziwiać w pismach takich, jak Gentleman, Fitness, Flex. Jest zawodniczką klubu McFit w Hanau. Zawodniczka ma za sobą także epizod aktorski – wystąpiła w niewielkiej roli w serialu telewizyjnym pt. Święta wojna, pokazującym perypetie Bercika ze Śląska oraz jego kolegi Zbyszka z Warszawy. Ma piękny uśmiech, jest atrakcyjna fizycznie, pięknie się prezentuje – duże oczy, ładny uśmiech, blond włosy składają się na jej atrakcyjność fizyczną, a wysportowana sylwetka czyni ją naprawdę piękną. Można kupić dvd z jej udziałem pt. Chudnij po mistrzowsku z Kamilą Porczyk. Dba o wagę, zachowuje smukłą sylwetkę, jest nadal szczupła i bardzo ładna. 

Kamila nadal robi karierę

Jest jeszcze młodą osobą, ma wiele do osiągnięcia. Jako mistrzyni fitness osiągała sukcesy, ale nadal kontynuuje karierę w tej branży. Podczas zawodów IFF pięknie prezentuje się w sukni wieczorowej. Jest bardzo proporcjonalnie zbudowana, a jej sylwetka jest smukła niczym trzcina. Stosuje specjalną dietę, dużo ćwiczy, pije wodę mineralną i dba o swoje ciało, które jest jej największym atutem. Smukła, gibka sylwetka to marzenie niejednej kobiety, ale sama nie powstaje. Wysiłek, dieta, ruch pozwalają wyrzeźbić sylwetkę i pięknie ją wymodelować. Taką sylwetkę można zachować przez całe życie.