Jak perfumy to tylko na limango!

Witryna internetowa limango oferuje członkostwo w swoim klubie zakupowym, dzięki któremu można nabyć produkty nawet 80% taniej. Ogromne przeceny dotyczą również kosmetyków i oczywiście perfum zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wizją firmy jest zapewnienie swoim członkom dostępu do najlepszych markowych produktów w najniższych możliwych cenach. 

Historia firmy 

Limango należy do koncernu Otto Grup – niemieckiego biznesu specjalizującego się w sprzedaży wysyłkowej. Jest to firma z dużym zapleczem finansowym i i historią, ponieważ jej początki sięgają lat 50 ubiegłego wieku. Działalność została założona przez Wernera Otto w 1949 roku w Hamburgu i początkowo sprzedawała buty wysyłkowo, ale już od 1995 roku rozpoczęła handel internetowy. Przed Polską limango otworzyło swoje sieci w Turcji, Holandii i oczywiście Niemczech. 

Perfumy limango – tylko oryginalni producenci 

Limango na swoje stronie podkreśla, że posługuje się w sprzedaży produktami tylko oryginalnych producentów. Potwierdzają to opinie ponad 12 tysięcy zadowolonych Klientów na niezależnej stronie opinie.pl. Producenci, których ma w swojej ofercie limango to takie sławy jak Givenchy, Versache, Calvin Klein, Davidoff, Yves Saint Laurent, Oscar de la Renta, Kenzo i wiele innych. Wśród męskich zapachów dostępne są np.:. perfumy Mexx, Giorgio Armani czy Dolce & Gabbana ale to nie koniec. Platforma została zaprojektowana z myślą o wyprzedaży kolekcji najlepszych światowych marek zatem zaopatrzenie jak i ceny są uzależnione od tego co akurat producenci mają w dobrych cenach  Z powodu częstych akcji wyprzedażowych i ograniczonego asortymentu na stronie działa zasada kto pierwszy upoluje produkt, ten lepszy. Z codziennym newsletterem od limango śledzenie promocji jest jednak dziecinnie proste. 

Bezpieczne zakupy i szybkie zwroty:

W limango mamy do wyboru trzy sposoby płatności: kartami Visa, Mastercard, Dines Club a nawet kartą Discover – która jest popularna w Stanach i Kanadzie. Możemy zapłacić też przelewem w systemie Dotpay lub gotówką przy odbiorze. Jeśli produkt okaże się nietrafionym prezentem ponieważ obdarowana osoba np. ma już takie perfumy – jeśli opakowanie nie zostało otwarte możemy je zwrócić w ciągu  30 dni bez podawania przyczyny. Żeby dokonać zwrotu wystarczy wejść na stronę w zakładkę reklamacje i zwroty. Firma szczyci się prostym formularzem i szybkim terminem rozpatrzenia reklamacji, który nigdy nie przekracza 14 dni. Limango stawia na trwałe relacje ze swoimi Klientami dlatego tak dużą wagę przykłada do prostych procedur i międzynarodowego charakteru swojej firmy. Na stronie ze zwrotami umieszczony jest link do zlożenia zażalenia do Komisji Europejskiej, które można wypełnić online. W ten sposób firma udowadnia jak ważna jest dla niej opinia i dobro jej Klientów.