Jak się rozsądnie przygotowac na nadejście nowego członka rodziny?

Wiadomość, że w najbliższym czasie powiększy się rodzina to wielka radość. Młodzi rodzice dzielą ją z dziadkami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Każdy chce brać udział w tym wydarzeniu, a najlepszym an to sposobem jest zakup upominku dla dziecka lub niedoświadczonych rodziców.

Warto delikatnie pokierować tą akcją, aby nie stać się właścicielem dziesięciu pluszowych misiaczków, które z pewnością nie należą do artykułów pierwszej potrzeby, szczególnie dla noworodka. Tak naprawdę w pierwszy dniach i tygodniach zycia dziecka lepiej się skupić na artykułach do pielęgnacji, akcesoriach ułatwiających karmienie i usypianie niż na zabawkach. Rożek dla niemowlaka to coś, co się przyda natychmiast, już przy wypisywaniu młodej mamy ze szpitala. To wyjątkowo udany pomysł na prezent, tym bardziej że 2 lub 3 rożki to wcale nie za dużo, przydadzą się wszystkie.

Jaki rożek dla niemowlaka wybrać?

Najważniejsze kryteria wyboru to zdrowie i bezpieczeństwo. Nikomu nie trzeba wyjaśniać, że skóra nowo narodzonego dziecko jest wyjątkowo delikatna i podatna na podrażnienia. Ważne jest też zachowanie właściwej równowagi cieplnej – zarówno przegrzanie jak i przeziębienie może nieść za sobą poważne skutki. Colorstories.pl oferuje różki dla niemowlaków wyprodukowane wyłącznie z wysokiej jakości tkanin pochodzenia naturalnego. Tylko taki materiał spełni swoją rolę. Miękka bawełna i aksamitny welur – tego typu rożek dla niemowlaka to jedyny właściwy wybór. Produkty colorstories.pl spełniają wszystkie wymagane normy, w tym posiadają certyfikat Oeko-tex Standard stawiający przed producentem wyższe wymagania niż powszechnie obowiązujące przepisy Unii Europejskiej. Oprócz tego rożki dla niemowlaka colorstories.pl cieszą oko miłymi, dyskretnymi wzorami i pastelową kolorystyką. Z myślą o przeznaczeniu na upominek pakowane są w eleganckie, a zarazem w pełni ekologiczne opakowania.

Jak używać rożek dla niemowlaka?

Standardowy rożek ma wymiary 70 x 70 cm. I jest zaopatrzony w wygodne wiązanie. Można w nim opatulić dziecko już kilka dni po urodzenia. Jest bardzo wygodny i ułatwi transport i podtrzymywanie dziecka, czyli to, czego najczęściej obawiają się świeżo upieczeni rodzice. Doskonale sprawdzi się przy usypianiu dziecka, jest najwygodniejszą metodą podtrzymywania przy karmieniu – zarówno piersią jak i butelką. U nieco starszego dziecka ograniczy delikatnie jego ruchliwość i będzie zapobiegać wypadnięciu z posłania lub wózka. Kiedy już nie będzie potrzeby zawiązywania go rożek dla niemowlaka można wykorzystać jako letnie przykrycie lub kocyk do zabawy.