Jak wzbogacić ofertę gabinetu kosmetycznego lub salonu fryzjerskiego ?

Konkurencja w branży urodowej jest coraz większa.

Komu dedykowany jest kurs powiększania rzęs ?

Klientki stają się coraz bardziej wymagające, a ci, którzy poprzestają na tej samej ofercie od lat raczej nie przetrwają na dynamicznie zmieniającym się rynku. Jednym ze sposobów na zwiększenie ilości zadowolonych klientek, a co za tym idzie obrotów i zysków firmy jest wprowadzenie do oferty nowych usług. Jedną z tych, które zawsze cieszyć się będą niesłabnącym powodzeniem jest stylizacja rzęs. Kurs powiększania rzęs przyda się każdej kosmetyczce czy fryzjerce. Mogą go również ukończyć osoby zawodowo nie związane ze stylizacją. Są to zabiegi niezbyt trudne, bezinwazyjne i bezpieczne. Z drugiej strony bez profesjonalnej pomocy trudno nauczyć się efektownej i prawidłowo przeprowadzonej stylizacji rzęs. Taka dodatkowa umiejętność może przydać się każdej kobiecie i dać możliwośc dodatkowego zarobku po godzinach.

Gdzie jest organizowany kurs powiększania rzęs ?

Lashdesign.pl to więcej niż firma szkoleniowa. Zajmuje się kursami, szkoleniami zarówno on-line jak i na żywo na różnych poziomach. Oprócz tego lashdesign.pl prowadzi sprzedaż wszelkich artykułów niezbędnych do stylizacji rzęs – i tej profesjonalnej i tej dostępnej dla każdego w domu. Większość osób, które w lashdesign.pl ukończyła podstawowy kurs powiększania rzęs powraca na bardziej specjalistyczne szkolenia, które pozwalają na pracę  zarobkową w zawodzie stylistki rzęs. Lashdesign.pl nie narzuca wyłącznie swojej oferty – honoruje dyplomy i certyfikaty innych firm kosmetycznych, co pozwala na uzupełnienie posiadanego już doświadczenia. Lashdesign.pl nie ogranicza się również do polecania autorskich produktów. Wszystkie nowości na rynku, o ile ich jakość zadowala specjalistów są promowane przez tę firmę. Blog lashdesign.pl to prawdziwa skarbnica wiedzy dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Czy każdy może ukończyć kurs powiększania rzęs ?

W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń. Zabiegi mające na celu zwiększenie objętości rzęs nie są ani specjalnie trudne ani niebezpieczne. Najważniejszą sprawą jest zachowanie właściwej higieny do czego przywiązuje się specjalną wagę podczas kursów powiększania rzęs. Prawidłowo wykonane powiększanie rzęs wcale nie ma negatywnego wpływu na rzęsy naturalne. Rzęsy po zabiegu są o wiele ładniejsze niż sztuczne rzęsy, które rażą nienaturalnym wyglądem. Nadają się również dla osób korzystających z okularów pod warunkiem fachowego doboru optymalnej długości.