Keratynowe prostowanie włosów opinie – jakie efekty daje zabieg?

Keratynowe prostowanie włosów opinie – czy warto się zdecydować na ten zabieg?

Marzysz o lśniących, gładkich, mocnych i odżywionych włosach? W takim razie zabieg keratynowego prostowania włosów z pewnością cię zainteresuje. Nazwa w pierwszym momencie może być myląca – celem zabiegu nie jest bowiem wyprostowanie włosów, jak mogłoby się w pierwszym momencie wydawać. Wyprostowanie kosmyków jest efektem ubocznym maksymalnego odżywienia włosów za pomocą keratyny. Substancja ta uzupełnia uszkodzenia znajdujące się we włosach, dociążając je. Dzięki temu kosmyki stają się perfekcyjnie proste. Keratynowe prostowanie włosów opinie – czy według osób, które zdecydowały się wykonać zabieg, efekt jest na tyle dobry, że zabieg jest godny polecenia?

Keratynowe prostowanie to wydatek kilkuset złotych, oscylujący zazwyczaj w granicach 400-700 złotych, w zależności od długości i grubości włosów oraz salonu, w którym chcemy poddać się zabiegowi. Warto jednak mieć na uwadze, że efekty keratynowego prostowania przeprowadzonego w salonie fryzjerskim utrzymują się nawet przez sześć miesięcy. Większość osób, które zdecydowała się na poddanie temu zabiegowi twierdzi, że efekt pozytywnie je zaskoczył.

Efekty keratynowego prostowania – jak wyglądają włosy po zabiegu?

Po pokryciu włosów specjalnym preparatem zawierającym keratynę możesz liczyć na spektakularne efekty. Dlatego też keratynowe prostowanie włosów opinie są praktycznie zawsze pozytywne. Po poddaniu się zabiegowi kosmyki stają się idealnie gładkie i błyszczące. Dodatkowo, włosy układają się w taflę, są lejące i przyjemne w dotyku. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że kosmyki stają się wyraźnie mocniejsze i lepiej odżywione. Dzięki keratynie włosy są nawilżone, proste i po prostu zdrowsze, a ich kondycja ulega zdecydowanej poprawie.

Efekty zabiegu utrzymują się przez 5-6 miesięcy, dzięki czemu można się nimi cieszyć przez stosunkowo długi czas. I choć z czasem efekty delikatnie słabną, to przez pół roku faktycznie można cieszyć się wyraźnie lepszą kondycją włosów. Oczywiście, efekty końcowe są uzależnione m.in. od tego, w jakim stanie były nasze włosy przed zabiegiem. Im bardziej zniszczone i matowe kosmyki, tym różnica będzie bardziej spektakularna. Osoby, które zdecydowały się na zabieg keratynowego prostowania w dużej części deklarują, że wykonają go ponownie. W zależności od indywidualnego przypadku efekty się nieco różnią – część pań zauważa większe nawilżenie, część zachwyca się miękkością i gładkością włosów. Niezależnie jednak od powodu, wszystkie zgodnie twierdzą, że warto było zdecydować się na ten zabieg.