Kim jest Anna Jaroszewska?

Urodzona w 1993 roku Anna Jaroszewska, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce uczestniczek 8 edycji programu Top Model. Swoim nietuzinkowym, rudym kolorem włosów, osobowością i profesjonalizmem zachwyciła jury, a po zakończeniu programu aktywnie kontynuowała przygodę z modelingiem. Dziś prowadzi niezwykle aktywny profil na Instagramie, gdzie pod loginem porcellanovva obserwuje ją ponad 151 tysięcy osób.

Anna Jaroszewska – kariera, media i fani

Modelingowa kariera Anny Jaroszewskiej zdecydowanie zaczęła się w 2019 roku, na łamach wspomnianego wcześniej Top Model, w którym jak sama przyznaje, wzięła udział z bardzo banalnego powodu. Mianowicie, zawsze marzyła o tym, żeby zostać modelką i ten program dał jej na to szansę. Przebojem przechodziła przez wszystkie kolejne odcinki wymagającego projektu telewizyjnego, zatrzymując się dopiero na dziesiątym odcinku, w których wypadła z rozgrywki o zwycięstwo. To jednak nie powstrzymało jej kariery, a wręcz przeciwnie – mocno ją napędziło.

Z wymiarami 175 cm wzrostu, 89/65/90 doskonale wpisuje się w aktualne modowe trendy, co sprawia, że jej osoba interesują się liczne marki i firmy poszukujące dla siebie tzw. „twarzy”. Ona sama przyznaje, że marzy o pracy dla największych i najbardziej rozpoznawalnych modowych marek (m.in. dla YSL Beauty. Gucci, Saint Laurent i Moschino), dlatego uważnie dobiera propozycje i stara się być jak najbardziej aktywna i zauważalna.

Modelka prowadzi aż cztery profile na mediach społecznościowych, pokazując się widzom z wielu stron, ale zdecydowanie największym uznaniem cieszy się jej konto porcelanovva na Instagramie. To tutaj umieszcza inspirujące zdjęcia z sesji, wybiegów, ale i fotografie prywatne, zdjęcia z podróży, spotkań ze znajomymi i szczególne stylizacje. To również poprzez konta na profilach społecznościowych dzieli się z fanami bardzo prywatnymi sprawami. Informacja o tym, że po dziewięciu latach związku oświadczyła się swojemu chłopakowi, Maksymowi Ciechomskiemu, pojawiła się właśnie w internecie, więc Ci, którzy obserwują ją na bieżąco, dowiedzieli się jako pierwsi. Ukochany otrzymał od niej stylowy sygnet zamiast tradycyjnego pierścionka zaręczynowego, a ona sama, wzruszona tą chwilą, poprosiła go by został jej mężem. Fani gratulowali jej inicjatywy i tego, że potrafiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Jaroszewska może pochwalić się licznymi sukcesami na modowej płaszczyźnie zawodowej: regularnie bierze udział w popularnych sesjach zdjęciowych, pojawia się na wybiegach, a wrażeniami z odkrywania świata mody chętnie dzieli się online.