Kim jest Dominika Grosicka? [wiek, syn, Instagram]

Dominika Grosicka to piękna żona piłkarza reprezentacji Polski, Kamila Grosickiego. Kobieta należy do grona najpopularniejszych polskich WAGs. Jej pasją są makijaże, a swoimi umiejętnościami dzieli się chętnie na Instagramie, gdzie ma coraz szersze grono odbiorców. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego Dominiki Grosickiej, czytajcie dalej!

Kim jest Dominika Grosicka? [wiek, dzieci, syn]

Dominika Grosicka urodziła się 13 maja 1988 roku, pochodzi z Wolsztyna (województwo wielkopolskie). Żoną Kamila Grosickiego jest od 2011 roku, chociaż para zna się o wiele dłużej. Reprezentant Polski długo musiał starać się o względy Dominiki, a oświadczył się jej w 2010 roku na obozie treningowym Jagiellonii Białystok w Turcji. W chwili zamążpójścia piękna WAGs miała zaledwie 23 lata.

W 2012 para doczekała się pierwszego wspólnego dziecka — na świat przyszła ich córka Maja. Dominika Grosicka ma z poprzedniego związku syna Marcela, którego urodziła w wieku 17 lat.

Kobieta w przeszłości była modelką, a odkąd jest żoną Kamila Grosickiego, poświęciła się calkowiecie rodzinie. Jak sama jednak przyznaje, nie żałuje ani chwili. Niedawno Dominika Grosicka odkryła nową pasję — makijaże. Zdjęcia oraz filmiki z tutorialami wykonanych przez siebie makijaży chętnie zamieszcza na swoim Instagramie. Żona „Grosika” podkreśla, że wiąże z tym swoją przyszłość i chciałaby się tą dziedziną kosmetyki zająć zawodowo. Na razie jednak z uwagi na częste zmiany zamieszkania, swoje plany musi odłożyć na później.

Ostatnie 10 lat podporządkowała natomiast roli żony i matki. Jak sama przyznaje, nie żałuje tych wszystkich lat poświęconych rodzinie. Niedawno postanowiła jednak spełniać marzenia i zaczęła rozwijać swoją pasję, którą jest makijaż. Kobieta chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciami makijaży, zamieszcza również filmy z tutorialami i organizuje live’y dla swoich fanek. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN przyznała, że możliwość realizacji swojej pasji daje jej dużo radości. Grosicka chciałaby być niezależna i w przyszłości zająć się tym nawet zawodowo. Niestety, ze względu na częste zmiany miejsca zamieszkania, te plany na razie musi odłożyć na później.

Dominika Grosicka — Instagram

Dominika Grosicka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @dominikagrosicka. Aktualnie obserwuje ją tam 143 tysiące użytkowników tego serwisu. Można tam znaleźć zdjęcia związane z jej najnowszą pasją, a także kadry z życia codziennego z rodziną i znajomymi.