Kim jest Ewa Szabatin? [wiek, Instagram, Taniec z gwiazdami]

Ewa Szabatin aktualnie znana jest jako projektantka sukni wieczorowych, ale wcześniej przez długie lata związana była z tańcem. Telewidzowie mogą kojarzyć ja z programu Taniec z gwiazdami, gdzie partnerowała m.in. Mateuszowi Damięckiemu. Co wiemy na temat kariery oraz życia prywatnego kobiety? Jeśli jesteście ciekawi, czytajcie dalej!

Kim jest Ewa Szabatin?

Ewa Szabatin urodziła się 3 stycznia 1979 roku w Warszawie. W wieku 10 lat zaczęła trenować taniec artystyczny. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i kombinacji 10 tańców, mistrzynią Czech, dwukrotną finalistą Mistrzostwa Świata, wicemistrzynią Pucharu Świata, półfinalistką Mistrzostw Świata w 10 tańcach oraz półfinalistką festiwalu tańca w Blackpool. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną, zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jak i standardowych.

Telewidzowie mogą kojarzyć ją z programu Taniec z gwiazdami, gdzie partnerowała kolejno: Przemysławowi Sadowskiemu, Rafałowi Olbrychskiemu oraz Mateuszowi Damięckiemu. Niestety z żadnym z nich nie udało jej się zdobyć Kryształowej Kuli.

W 2009 roku Ewa Szabatin zadebiutowała jako projektantka mody, która od dłuższego czasu była ważnym aspektem jej życia. Początkowo tworzyła ubrania przeznaczone do treningów oraz występów tanecznych, następnie zajęła się tworzeniem sukni wieczorowych. Kontynuacją tej paski było otworzenie własnego atelier.

Ewa Szabatin — życie prywatne

W 2016 roku Ewa Szabatin wyszła za mąż za Rubena Barata-Rodriguesa. Uroczystość odbyła się na prywatnej wyspie na Malediwach, a panna młoda wystąpiła w kreacji własnego projektu.

Ewa Szabatin — Instagram

Ewa Szabatin prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ewaszabatin. Aktualnie jej aktywność śledzi tam prawie 69 tysięcy użytkowników tego serwisu. Kobieta aktywnie udziela się na swoim profilu, chwali się tam własnymi projektami, a także motywuje do prowadzenia aktywnego trybu życia oraz zdrowej diety.