Kim jest Kinga Pędzińska?

Kinga Pędzińska posługująca się też aliasem Nostag1A to stawiająca pierwsze kroki w przemyśle muzycznym piosenkarka i modelka, 

Ta 26 letnia piosenkarka ma też pierwsze doświadczenia w aktorstwie w takich serialach fabularnych jak „Miasto długów” oraz „Kuchnia” z 2021 roku, w którym gra nie kto inny jak król polskiej komedii – Tomasz Karolak. Serial zbiera dobre recenzje, być może maleńka rola Kingi zostanie rozwinięta w kolejnych sezonach. Pewnym jest, że Nostalg1a posiada swój profil w agencji aktorskiej Spinka zatem prężnie rozwija się w kilku kierunkach artystycznych.  

Kinga Pędzińska – jaką muzykę tworzy?

Nostalg1a tworzy muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Ma już na koncie współprace z Donem Istotnie przy kilku utworach, z których najpopularniejszym na ten moment jest piosenka  „syreny – delikatny i przepełniony żalem utwór za utraconą miłością, który został opublikowany wraz z teledyskiem na youtubie w 2017 roku. Kinga Pędzińska śpiewa też w języku angielskim czego dowodzi cover utworu Drake’a pod tytułem „Hotline Bling”. Artystka nagrała też po angielsku challenge hotsixteen oraz utwory „Asleep” czy „She’s nothing but love” współtworzone z artystą ka-meal. Piosenkarka nagrała też kilka utworów z raperem Diset z czego najpopularniejszym do tej pory jest piosenka „Benzyna”. Największą rozpoznawalność na ten moment przyniosła Kindze współpraca ze Smolastym, polskim raperem i producentem. Piosenkę „Słodki cham” odtworzono ponad 380 tyś razy, za co Kinga nie omieszkała podziękować raperowi na swoim profilu. 

Nostag1a – przyszła gwiazda?

Kinga Pędzińska posiada wszelkie warunki do stania się sławną – mocny głos i dobra płynność w rapowaniu i wierszowaniu tekstów na pewno pomogą w rozwinięciu kariery muzycznej. W swoim wizerunku scenicznym nie boi się podkreślać urody i kobiecości. Długie włosy, które farbuje raz na mroczną czerń a raz na jasny blond lub rudy, co wraz z ciemnymi oczami tworzą ciekawą oprawę, którą doskonale podkreśla wyrazistym makijażem. Lubi eksperymentować z krojami strojów jak również z kolorami – czernie ożywia neonowymi barwami, czasem zestawi woskowane spodnie z brązowym cardiganem a czasem włoży pastelowo żółtą mini – nie ogranicza się do żadnej palety barw ani stylu. Kinga Pędzińska z pewnością wie jak wyróżnić się na tle konkurencji. Już teraz na swoim profilu na instagramie śledzi ją ponad 1340 osób natomiast jej zespół na facebooku zebrał blisko tysiąc lajków. Być może obserwujemy właśnie wschodząca gwiazdę polskiego rapu i R&B?