Kim jest Marta Linkiewicz – Linkimaster? [wiek, walki, Instagram]

Linkimaster, czyli Marta Linkiewicz, to prawdziwa królowa Instagrama. Aktualnie jej profil obserwuje 1,3 mln użytkowników tego serwisu? Skąd wzięła się tak duża popularność kobiety? Kim jest Linkimaster?

Linkimaster — wiek, wzrost, rodzeństwo

Marta Linkiewicz, czyli Linkimaster, urodziła się 16 lutego 1997 roku, czyli aktualnie ma 25 lat (2022). Jest wysoka — mierzy 170 cm wzrostu. Jej młodsza siostra ma na imię Kasia. Linkimaster nie utrzymuje ani z nią, ani ze swoją mamą kontaktu. Kobiety odcięły się od niej po aferze z zespołem Rae Sremmurd.

Linkimaster jest ogromną fanką tatuaży, których nie wstydzi się publikować w swoim streamie. Jakiś czas temu dziewczyna określiła się mianem „patoinfluencerki”.

Linkimaster i Rae Sremmurd

O Linkimaster zrobiło się głośno w 2015 roku, kiedy nagrała film, na którym opowiadała o upojnych chwilach, które przeżyła z muzykami amerykańskiego duetu hiphopowego Rae Sremmurd zaraz po koncercie grupy w Warszawie. Dziewczyna odwiedziła artystów w ich autokarze, gdzie wraz z koleżanką oddała się uciechom cielesnym, a całe zdarzenie uwieczniła za pomocą Snapchata. Mimo iż była to wiadomość wysyłana między koleżankami, to nagranie wypłynęło do internetu i wywołało ogromny szum medialny. Dla Linkiewicz był to pierwszy krok do kariery medialnej i sportowej.

Linkimaster — walki MMA

W marcu 2019 roku Linkiewicz zadebiutowała w Fame MMA. Zmierzyła się tam z Esmeraldą Godlewską, którą pokonała w mniej niż 60 sekund. Była to pierwsza walka kobiet w tej federacji.

Kilka miesięcy później znowu weszła do oktagonu, podejmując walkę z Anielą „Lil Masti” Bogusz, która zakończyła się jej porażką. Od tej pory zaczęła traktować sport poważnie: przeszłą na dietę i zaczęła dużo ćwiczyć. Efektami była seria dwóch kolejnych zwycięstw: najpierw z nieprzewidywalną „Zusje”, następnie, we wrześniu 2020 roku z Martą „Martirenti” Rentel, która nie przeciwstawiła się jej w żaden sposób.

Kolejną walkę, na Fame MMA 10, stoczyła z Kamilem „Kamiszką” Wybrańczykiem. Jej stawką był pas mistrzowski. Linkimaster wygrała na punkty zdobywając upragniony pas.

Linkimaster — Instagram

25-latka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @linkimaster. Aktualnie jej profil obserwuje ponad 1,3 mln użytkowników tego serwisu. Dziewczyna publikuje tu odważne zdjęcia i filmy, a obserwatorzy chwalą i komplementują jej wygląd.

Linkimaster można znaleźć także na portalu OnlyFans, który jest dużo bardziej przychylny na publikowanie tego typu treści.