Kim jest Magda Steczkowska? [wiek, dzieci, Instagram]

Nazwisko Steczkowska znane jest przede wszystkim dzięki Justynie, jednej z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Z kolei jej siostra, Justyna Steczkowska, nazywana jest mistrzynią drugiego planu. Kobieta nie tylko śpiewa w chórkach wielu popularnych muzyków, ale także od wielu lat próbuje sił w show-biznesie. Co wiemy o karierze i życiu prywatnym Magdy Steczkowskiej. Czytajcie dalej!

Kim jest Magda Steczkowska?

Magda Steczkowska urodziła się 21 września 1975 roku w Rzeszowie. Jest szóstym z dziewięciorga dzieckiem Danuty i Stanisława Steczkowskich. Jej siostrą jest diwa polskiej sceny Justyna Steczkowska. Magda Steczkowska przez wiele lat uczyła się gry na altówce, jednak nie związała z tym instrumentem swojej kariery.

Artystka jest autorką tekstów oraz muzykiem sesyjnym. Przez wiele lat śpiewała w chórkach wielu polskich muzyków, m.in. Maryli Rodowicz. W 1995 roku towarzyszyła znanej siostrze podczas konkursu Eurowizji. Następnie przyszedł czas na karierę solową. Magda Steczkowska ma na koncie dwie płyty. Jest również współzałożycielką zespołu Indigo, ktory tworzy ze swoim mężem. Zespół wydał do tej pory trzy krążki.

W 2014 roku Magda Steczkowska wzięła udział w show TVN Twoja twarz brzmi znajomo. Wygraną trzeciego odcinka (10 tys. zł.) przeznaczyła na stowarzyszenie Piękne Anioły. W 2018 roku wraz wystąpiła w trzecim sezonie programu Ameryka Express.

Magda Steczkowska — życie prywatne

Mężem Magdy Steczkowskiej jest muzyk Piotr Królik, który jest perkusistą w zespole Brathanki. Para pobrała się w 2001 roku, mają trzy córki: Zofię (2002), Michalinę (2009) i Antoninę (2011).

Jej mężem jest muzyk perkusista – Piotr Królik. Występuje on w zespole Brathanki. Pobrali się w 2001 roku. Owocem ich związku jest troje dzieci. Razem wychowują trzy dziewczynki. Najstarsza z nich, Zofia urodziła się w 2002 roku, Michalina w 2009 roku, a najmłodsza Antonina w 2011 roku.

Magda Steczkowska — Instagram

Magda Steczkowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @magdasteczkowska. Jej aktywność śledzi prawie 98 tysięcy użytkowników tego serwisu. Artystka udostępnia zdjęcia i relacje z występów, a także z życia prywatnego.

Dodaj komentarz