Kim jest Magdalena Narożna?

Magdalena Narożna jest liderką i wokalistką zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Jest również uczestniczką 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co warto wiedzieć o Magdzie Narożnej?

Kim jest Magdalena Narożna?

Magdalena Narożna urodziła się 22 listopada 1988 roku. Pochodzi z Podkarpacia, z okolic Łomży. Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną.

Kiedy miała 16 lat spontanicznie zaśpiewała na weselu kolegi, a jej występ tak spodobał się pewnemu menadżerowi, że zaproponował jej założenie zespołu weselnego. Zespół został nazwany Magda Band.

W dzieciństwie i nastoletnich latach Magda Narożna trenowała lekkoatletykę, a dokładnie biegi dystansowe, jednak muzyka wygrała ze sportem.

Od marca do maja 2021 roku Magda Narożna brała udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zajęła 6. miejsce.

Magdalena Narożna — Piękni i Młodzi

Zespół Piękni i Młodzi został założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. W 2015 roku do zespołu dołączył DJ Koksu.

Początkowo zespół koncertował na przyjęciach weselnych. Grupa zdobyła rozpoznawalność dzięki piosenkom Niewiara i Kocham się w Tobie, do których teledyski opublikowali na Youtubie. Obie piosenki zyskały kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a Piękni i Młodzi otrzymali propozycję koncertowania, z czego ochoczo skorzystali. Popularność przyniósł zespołowi występ w programie Must Be The Music.

Magdalena Narożna — Must Be The Music

W 2014 roku Piękni i Młodzi wzięli udział w programie Must Be The Music, docierając do finału. Był to pierwszy taki przypadek w historii talent shows, ponieważ nigdy wcześniej żaden zespół grający disco polo nie zaszedł tak wysoko. Stało się to wyłącznie dzięki telewidzom — jurorzy bowiem negatywnie ocenili występ grupy w półfinale.

Magdalena Narożna — mąż, córka, rozwód

Magdalena Narożna przez 7 lat była żoną Dawida Narożnego, z którym ma córkę Gabrysię. W 2019 roku jednak para rozstała się, a Narożny został wykluczony z zespołu.

Aktualnie gwiazda związana jest z Krzysztofem Byniakiem, którego poznała jeszcze w szkole podstawowej i do tej pory łączyła ich przyjaźń. W lipcu 2020 roku para się zaręczyła.

Magdalena Narożna — Instagram

Magdalena Narożna prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @madzia_pim. Wokalistkę aktualnie obserwuje 182 tysiące użytkowników tego serwisu.

Wokalistka lubi eksponować swoje ciało i często wrzuca gorące zdjęcia na swojego Instagrama