Kim jest Magdalena Soszyńska? [mąż, Instagram, Taniec z gwiazdami]

Magdalena Soszyńska to polska tancerka, która rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w programie Taniec z gwiazdami, w którym występowała aż 11 lat. Z produkcją ostatecznie pożegnała się w roku 2016, co spowodowane było zmiana w jej życiu prywatnym. Jeśli jesteście ciekawi jakimi, czytajcie dalej.

Magdalena Soszyńska i jej rewolucje życiowe

W 2016 roku Magdalena Soszyńska ogłosiła, że na dobre rozstaje się z popularnym show Taniec z gwiazdami. Ta decyzja spowodowana była dwiema ważnymi zmiana w jej życiu. Po pierwsze tancerka rozwiodła się ze swoim mężem, choreografem — Pawłem Michno, z którym tworzyła związek przez 9 lat. Para doczekała się syna, niestety ich uczucie się wypaliło. Drugi powód to przeprowadzka do rodzinnego Gdańska, gdzie Soszyńska postanowiła otworzyć szkołę tańca dla dzieci.

Mieszkałam czternaście lat w Warszawie i zawsze chciałam wrócić [do Gdańska]. Zawsze mówiłam, że wrócę, jak będę gotowa podjąć decyzję. Nie miałam jednak wcześniej odwagi, by to zrobić. Teraz tej odwagi nabrałam — wyznała po rozstaniu z Tańcem z gwiazdami.

Tancerka szybko odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Jest nim Krzysztof Hilar, z którym w 2019 roku wzięła ślub. W międzyczasie, pod koniec 2017 roku urodziła się ich córka Amelia. Aktualnie Magdalena Michno, jej partner i ich dzieci (Krzysztof Hilar ma córkę z poprzedniego małżeństwa) tworzą szczęśliwą, patchworkową rodzinę.

Kim jest Magdalena Soszyńska?

Magdalena Soszyńska urodziła się 23 lutego 1983 w Gdańsku. Jest absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie studiowała na Wydziale Rehabilitacji. Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i „A” w standardowych.

Pierwsze taneczne kroki stawiała w wieku 8 lat. Jej partnerami tanecznymi byli m.in. Marcin Hakiel oraz Rafał Maserak. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

W Tańcu z gwiazdami uczestniczyła łącznie w 11 edycjach. Jej partnerami byli m.in. aktor Andrzej Nejman, konferansjer Conrado Moreno, żeglarz Przemysław Miarczyński, piosenkarz Stanisław Karpiel-Bułecka oraz strongman Mariusz Pudzianowski, z którym dotarła aż do finału. Ostatecznie para zajęła drugie miejsce.

Magdalen Soszyńska — Instagram

Tancerka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @magdalena.soszynska. Aktualnie jej profil obserwuje 17,7 tysiąca użytkowników tego serwisu.