Kim jest Małgorzata Mostowska?

Małgorzata Mostowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nauczycielek jogi w Polsce,. Oprócz tego tworzy swój kanał na YouTubie, który ma ponad 300 tysięcy subskrypcji. Prywatnie mama dwóch dziewczynek, pasjonatka zdrowej kuchni i aktywnego, szczęśliwego życia.

Kim jest Małgorzata Mostowska?

Małgorzata Mostowska jest założycielką szkoły jogi w Polsce mmYoga, w której prowadzi lekcje indywidualne i grupowe, organizuje także zajęcia wyjazdowe. Jest również jedną z nielicznych nauczycielek w Polsce, które ukończyły kursy umożliwiające prowadzenie zajęć dla kobiet w ciąży. Własną praktykę założyła mając zaledwie 21 lat i od tamtego czasu wciąż podnosi swoje kwalifikacje z zakresu uzdrawiania za pomocą jogi oraz odpowiedniej diety.

Oprócz tego prowadzi ciekawy blog PureStyle.pl, a także popularny kanał na YouTube — Małgorzata Mostowska, który ma ponad 300 tysięcy subskrypcji.

Jej pasją są podróże po świecie, a najwięcej przyjemności sprawia jej poznawanie nowych kultur, smaków, obyczajów i krajobrazów. Kocha zwierzęta, szczególnie koty, a czas wolny spędza na łonie natury.

Zapytana co daje jej radość, odpowiada:

Przede wszystkim – moje dziecko. Jej jeden uśmiech, jedno spojrzenie pełne ciepła, jeden uścisk – potrafią zmienić wszystko. Wyjście z domu i kontakt z naturą, przytulanie się do drzew, głębokie i świadome wdychanie powietrza, słuchanie odgłosów lasu. Gotowanie w mojej kuchni, bo kocham to robić. Czasem wystarczy, że spojrzę na świeże kwiaty, które stoją w wazonie, albo powącham ulubiony olejek eteryczny. Innym razem siadam do medytacji skupiając się na rzeczach i ludziach, za które jestem wdzięczna. W zależności od nastroju, czasu i możliwości znajduję coś, co daje mi radość, bo z natury jestem osobą dość poważną i takie radosne elementy w ciągu dnia są dla mnie niezwykle istotne.

Małgorzata Mostkowska — Instagram

Małgorzata Mostowska jest piękną kobietą, która może pochwalić się szczupłą i wysportowaną sylwetką dzięki zdrowemu stylowi życia, diecie oraz zamiłowaniu do sportu. Na swoim profilu na Instagramie @gosiamostowska dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami, szerząc kulturę afirmacji codzienności i praktykowania jogi. Kobieta ma wielu fanów, jej konto aktualnie obserwuje 126 tysięcy osób.