Kim jest Maria Konarowska? [Instagram, Pierwsza miłość, mąż]

Maria Konarowska to polska aktorka, prawnuczka Jana Parandowskiego, znanego przede wszystkim ze wydania słynnej „Mitologii”. Występowała w takich produkcji jak Na Wspólnej, Prawo Agaty czy Pierwsza miłość. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego oraz zawodowego aktorki, czytajcie dalej.

Maria Konarowska — wiek, wykształcenie, rodzina

Aktorka urodziła się 29 listopada 1980 roku w Warszawie i tam też stawiała pierwsze kroki w zawodzie. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej.

Jej pradziadkiem jest Jan Parandowski, a cała rodzina zajmuje się aktorstwem: mama – Joanna Szczepkowska, ojciec – Mirosław Konarowski oraz młodsza siostra Hanna Konarowska.

Maria Konarowska — Pierwsza miłość

Maria Konarowska zadebiutowała w serialu Na Wspólnej. Widzowie znają ją też na pewno z Plebanii, Kopciuszka oraz Pierwszej Miłości. Aktorka jest także prowadzącą program Galileo, który emitowany jest na antenie TV4. Brała również udział w programie Azja Express, gdzie stworzyła udany duet z Agnieszką Włodarczyk. Kobiety zajęły drugie miejsce.

Maria Konarowska — partner

Partnerem Marii Konarowskiej jest Oktawian Wojnowski. Na temat mężczyzny nie wiadomo wiele. Para nie chodzi razem na oficjalne imprezy i nie udziela wywiadów. Jedyne miejsce, gdzie pojawiają się razem, jest Instagram. To właśnie tutaj z okazji jego urodzin swojego partnera, aktorka opublikowała wzruszający post, w którym rozpływa się nad swoim wspaniałym związkiem.

Kiedyś sobie Ciebie wymyśliłam, ale nie miałam pojęcia, że istniejesz naprawdę, przewidywałam raczej materiał na książkę bestseller, a tymczasem trafiło mi się prawdziwe życie w życiu z Tobą i każdy najlepszy nawet bestseller nie ma przy tym cienia szans.

Maria Konarowska — dzieci

Pod koniec czerwca 2019 roku aktorka ogłosiła, że jest w ciąży, a w listopadzie tego samego roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko — córkę Gaję. Dziewczyna często gości na zdjęciach, które Konarowska regularnie publikuje na Instagramie.

Maria Konarowska — Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @mariakonrowska. Aktualnie jej profil obserwuje 58,7 tysiąca użytkowników tego serwisu. Maria Konarowska świetnie odnajduje się w roli influencerki. Ze swoimi obserwatorami dzieli się pięknymi, kolorowymi kadrami przedstawiającymi życie rodzinne, w które wplata ze smakiem wszystko, co dobre dla mamy, dziecka, domu i rodziny.