Kim jest Monika Laskowska – najlepsza polska dziennikarka? [wiek, filmy, Instagram]

Monika Laskowska nazywana jest Najlepszą Polską Dziennikarką. Tytuł ten jednak nie wynika z profesjonalizmu kobiety, a raczej z licznych wpadek podczas wywiadów przeprowadzanych z zawodnikami FAME MMA. Filmy z największymi wpadkami Laskowskiej można obejrzeć na YouTube na koncie użytkownika „ebe ebe”, a nazywają się one właśnie „Najlepsza Polska Dziennikarka”.

Kim jest Monika Laskowska? [wiek, wykształcenie, filmy]

Monika Laskowska urodziła się w 1976 roku, a więc ma 46 lat, chociaż jej ciało zdecydowanie wygląda na lat 20. Kobieta lubi podkreślać swoje wdzięki, na gale MMA często zakłada kreacje podkreślające jej zgrabną sylwetkę, nie unika też dużych dekoltów.

Najlepsza Polska Dziennikarka Jest absolwentką Społecznej Akademii Nauk, gdzie uczęszczała na wydział produkcji filmowej i telewizyjnej, a konkretnie na aktorstwo. Szkoliła się także u Teresy Kotlarczyk, przez lata zrobiła również wiele warsztatów w Rzymie, Londynie, Los Angeles. Widzowie mogli ją zobaczyć w serialach takich jak M jak Miłość, Prawo Agaty, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia czy Przyjaciółki oraz filmach Serce na dłoni, Przyjdź do mnie czy Obywatel Jones.

Laskowska jest także prezenterką telewizyjną. Prowadziła m.in. programy na żywo w stylu Tele Gra, w których telewidzowie dzwonią i starają się odgadnąć zagadki, dzięki czemu mają szansę wygrać nagrodę pieniężną.

Kobieta pracowała także dla TV Reklama, czyli polskiej telewizji reklamowej i właśnie jako dziennikarka tej telewizji robiła wywiady przed galami typu freak fight. Jednak jej umiejętności dziennikarskie wzbudzają mieszane uczucia, głównie z powodu słabego przygotowania na temat poszczególnych walk. Szczególnie negatywnie podchodzi do niej Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który odmówił jej kolejnych wywiadów na późniejszych galach. Największe wsparcie Laskowska otrzymała od Sylwestra Wardęgi, który nakręcił z nią film na kanał TVreklama.

Monika Laskowska — media społecznościowe [Instagram, Youtube]

Monika Laskowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @monikadorotalaskowska. Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje 74,2 tysiąca użytkowników tego serwisu. Kobieta zamieszcza tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Kobieta prowadzi również na kanale YouTube należącym do TVreklama, a filmy z nią gromadzą dziesiątki tysięcy wyświetleń. Najpopularniejsza jest jednak seria wpadek dziennikarki tworzona przez kanał „ebe ebe”. Laskowska nic sobie z tego oczywiście nie robi i cieszy się coraz większą popularnością.