Kim jest Natalia Gulkowska?

Natalia Gulkowska to uczestniczka piątej edycji show telewizji TVN Top Model. Do programu przyszła wraz z bratem Stasiem Gulkowskim, obiecującym polskim modelem. Ostatecznie zajęła 9. miejsce, pomimo zachwytu jurorów nad jej urodą i warunkami. Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczyły się losy Natalii Gulkowskiej po opuszczeniu domu modelek i modeli, czytajcie dalej.

Kim jest Natalia Gulkowska?

Natalia Gulkowska zgłosiła się do Top Model za namową brata, mimo że nie czuła się w 100% na siłach. Podczas castingów mówiła, że chciałaby wyjść z jego cienia (brat Natalii, Staś Gulkowski jest modelem) i marzy o karierze w modelingu. Niestety w trakcie trwania programu zaczęła tracić zapał, co spowodowało, że dość wyraźnie zaczęła odstawać od rywali. Ostatecznie, pomimo kilku ciekawych sesji zdjęciowych, Natalia Gulkowska zajęła 9. miejsce.

Po zakończeniu Top Model, słuch o dziewczynie zaginął. Okazuje się, że Natalia postanowiła skupić się na życiu rodzinnym. Biorąc udział w programie, była już mamą małego Franka. 10 sierpnia 2019 roku wyszła za jego tatę, a pod koniec września ogłosiła, że jest w kolejnej ciąży.

Drugi syn Natalii Gulkowskiej, Leon, przyszedł na świat 16 marca 2020 roku. Był to czas pandemii, dlatego dumna mama postanowiła wziąć udział w instagramowej kampanii #djeciaznarodzin_razemdamyrade u @obiektywnie_najpiekniejsze i tym samym podzieliła się pierwszym zdjęciem swojego dziecka z całym światem.

Postanowiłam wziac udział w akcji #zdjeciaznarodzin_razemdamyrade u @obiektywnie_najpiekniejsze ! Dzięki temu zdjęcia, które sama wykonałam lub przy pomocy położnej nabrały profesjonalizmu I chociaż trochę pomogą zastąpić nam nieobecność mężów I rodzin w tak ważnym dniu! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie jakie od kilku dni dostaje w wiadomościach prywatnych, jesteście niesamowici! Dla wszystkich mam, które obawiają się tego dnia: jest ciężko, ale dajemy radę I wy też dacie!