Kim jest Olga Łasak?

Olga Łasak to aktorka i artystka kabaretowa, od lat związana z Kabaretem Czesuaf. W show-biznesie gości od 2000 roku, a pierwsze kroki stawiała jako aktorka dubbingowa. Jej piękny głos można usłyszeć m.in. w bajkach My Little Pony, Beniamin Blumchen czy Ciekawski George.

Olga Łasak — życie prywatne

Olga Łasak urodziła się 6 lipca 1988 roku i pochodzi z Bielska-Białej. Jest absolwentką szkoły wokalno-baletowej przy Gliwickim Teatrze Muzycznym. Z wykształcenia jest aktorką scen muzycznych, a także pedagogiem.

Olga Łasak — mąż

W 2018 roku zaręczyła się z Pawłem Gniweckim, co ciekawe zaręczyny odbyły się podczas jednego z występów . Olga Łasak z przyszłym mezem spędza mnóstwo czasu ponieważ mężczyzna jest nie tylko jej narzeczonym, ale pełni także rolę jej menadżera oraz menadżera Kabaretu Czesuaf.

Olga Łasak — kariera

Oprócz bycia aktorką i artystką kabaretową Olga Łasak pracuje także dubbingując, najczęściej postaci z bajek. Jej głos można było usłyszeć w wielu produkcjach dla dzieci, m.in. w My Little Pony, Beniamin Blumchen czy Ciekawski George, a także w coverze utworu „No Roots” Alice Merton, który przygotowała wraz z członkami Kabaretu Czesuaf.

Rozpoznawalność przyniosła artystce współpraca z kabaretem Czesuaf, do którego dołączyła w 2017 roku. Prócz skeczy i występów, grupa zajmuje się także nagrywaniem coverów piosenek, w których główną bohaterką jest właśnie Łasak.

Artystka Związana jest z licznymi instytucjami artystycznymi. Współpracuje z Teatrem Współczesnym w Krakowie oraz Krakowskim Frontem Kabaretowym. Związana jest także z Bielską Sceną Kabaretową. W 2013 roku wraz z grupą artystów założyła Kabaret TON, którego członkinią pozostaje obecnie.

Olga Łasak — Szansa na sukces

W 2020 roku wzięła udział w programie Szansa na sukces. Opole 2021. Zaśpiewała wtedy piosenkę Jolka, Jolka, pamiętasz. W 2021 roku wziela udział w programie Dance Dance Dance, gdzie na parkiecie towarzyszył jej Paweł Cieślak.

Olga Łasak — Instagram

Olga Łasak prowadzi konto na Instagramie pod nazwą olga.lasak_official. Aktualnie jej profil obserwuje 29,3 tysiąca użytkowników. Artystka dzieli się tutaj zarówno informacjami dotyczącego swojej pracy oraz nowych projektów, w których bierze udział, ale także udostępnia prywatne zdjęcia z chwil spędzonych wspólnie ze znajomymi i rodziną.