Fot. Instagram @paulakarpowiczofficial

Kim jest Paula Karpowicz? [wiek, waga, Instagram]

Paula Karpowicz to członkini popularnego zespołu disco-polo — Topky, który tworzy razem z Angeliką Żmijewską. Pochodząca z Podlasia piękność studiowała turystykę i hotelarstwo, a jej ogromną pasją, oczywiście oprócz muzyki, jest także branża beauty, w szczególności stylizacja paznokci. Co jeszcze wiemy na temat Pauli? Najciekawsze informacje z życia gwiazdki znajdziesz w poniższym artykule.

Kim jest Paula Karpowicz? [wiek, waga, salon urody]

Paula Karpowicz urodziła się w styczniu 1995 roku. Pochodzi z urokliwego Podlasia, a dokładnie z Białegostoku, gdzie ukończyła tamtejsze VI Liceum im. Zygmunta Augusta. Studiowała turystykę i hotelarstwo. Miłość do disco-polo narodziła się w Augustowie, gdzie disco-polo jest bardzo popularne.

Oprócz muzyki Paula szczególnie interesuje się branżą beauty. Ukończone liczne szkolenia i kursy sprawiły, że nabrała fachu w ręku i postanowiła zainwestować we własny salon piękności. Z usług uroczej wokalistki można skorzystać w Augustowie w miejscu, które nazwała „Top of Beauty by Paula Karpowicz”.

Jakiś czas temu Paula Karpowicz przeszła sporą metamorfozę. Był bowiem czas, że walczyła z nadwagą. Dzięki cateringowi dietetycznemu, zabiegom body wrappingu oraz masażom bańką chińską, straciła około 7 cm w talii i po 5 cm w udach. Fani byli zachwyceni tą przemianą i mocno chwalili nową sylwetkę gwiazdy.

Paula Karpowicz — kariera muzyczna

Już jako dziecko Paula brała udział w licznych konkursach muzycznych. Wystąpiła m.in. w konkursie piosenki Jacka Cygana czy Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej (zajęła tam drugie miejsce).

Jej kariera nabrała tempa w 2016 roku, kiedy dołączyła do zespołu disco-polo Top Girls z castingu przeprowadzonego przez wytwórnię „Green Star”. Poza nią grupę tworzyły jeszcze Angelika Żmijewska i Justyna Lubas. Dziewczyny nagrały wiele hitów, które osiągnęły po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Jednak w 2021 roku, kiedy zespół był na szczycie popularności, Paula wraz z Angeliką Żmijewską postanowiły odejść z zespołu. Dziewczyny stworzyły nowy duet – Topky. Ich debiutancki singiel nosi tytuł „Szpile”.

Paula Karpowicz — życie prywatne

Paula Karpowicz jest w związku z Grzegorzem Zimieckim, który jest managerem discopolowego wokalisty o pseudonimie MiłyPan. Para zaręczyła się w święta Bożego Narodzenia w 2020 roku, a ślub prawdopodobnie planowany jest na 2022 rok.

Paula Karpowicz – Instagram

Wokalista zespołu Topky prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @paulakarpowiczofficial. Jej profil aktualnie obserwuje 130 tysięcy użytkowników tego serwisu. Paula publikuje tam zdjęcia związane z jej pracą, ale także wiele prywatnych fotografii.

Dodaj komentarz