Kim jest Paulina Kobus?

Paulina Kobus urodziła się w 2003 roku i jak sama przyznaje, zanim zaczęła tworzyć super popularny dziś kanał na YouTube, była tylko użytkowniczką serwisu i oglądała cudze filmy. Zainspirowana takim stylem życia, zaczęła w 2015 tworzyć własne nagrania i dziś jest jedną z najpopularniejszych młodych youtuberek w Polsce. Jej kanał obserwuje ponad 500 000 osób, dzięki czemu trafiła do polskiej czołówki influencerów!

Paulina Kobus – kariera, filmy i osiągniecia

Pierwsze filmy wrzucane na YouTube kręciła kamerą otrzymaną od rodziców i chociaż początki były dla niej trudne, to szybko zaczęła pracować i nad jakością materiałów i nad ich zawartością. Młoda influencerka nie pozostawała w tyle za popularnymi rówieśnikami i w krótkim czasie zaczęła zdobywać coraz więcej fanów. Na fali założyła także konto na Instagramie, gdzie dzieli się z widzami zdjęciami ze swojego życia, przemyśleniami i kwestiami lifestyle’owymi. W podobnym czasie otworzyła również TikToka, dołączając go jako komplet do swoich influencerskich działań. Po lekko czterech latach intensywnego nagrywania jej YouTube ma ponad pół miliona subskrybentów, Instagram ponad 400 000 obserwujących a TikTok ponad 635 000! Z takimi wynikami Kobus trafia prosto na listę top 100 młodych osób najchętniej oglądanych w mediach społecznościowych.

Prywatnie Paulina Kobus interesuje się tańcem, podróżami i aktorstwem i stąd, jak sama przyznaje wziął się pomysł na nakręcanie różnych materiałów video. Porusza w nich kwestie lifestyle’owe, modowe, rodzinne i turystyczne. Chętnie doradza w kwestiach modowych, a jej styl ubierania się sprawia, że wielu rówieśników naśladuje ją, chcąc wyglądać podobnie i często pytając ją o odzieżowe trendy.

Jest zdecydowaną optymistką, co sprawia, że garną się do niej ludzie pozytywni, zwariowani i szukający w życiu szczęścia a nie smutków.

Kobus jest bardzo zżyta ze swoją rodziną, zwłaszcza z młodszą siostrą, która często pojawia się w jej materiałach video. Lubi pokazywać się na ekranie z przyjaciółmi, dzieli się nagraniami z wypraw, wrażeniami z wycieczek ale i z wyzwań szkolnych. Hitem był np. jej kurs językowy na Malcie i video, jakie w tym czasie nakręcała. Do popularnych nagrań należą także jej przygody z chłopakiem, z którym rozstała się w zgodzie, ale wcześniej jego temat często przewijał się w publikacjach.

Jak dotąd nakręciła na YouTube prawie 200 video, a platforma wycenia jej wartość netto na 268 000 – 161 000 Euro, co sprawia, że jej postać jest atrakcyjnym kąskiem dla reklamodawców. 

Dodaj komentarz