Kim jest Sylwia Przybysz? [wiek, rodzeństwo, Instagram]

Sylwia Przybysz to polska artystka, która mimo młodego wieku ma na swoim koncie kilka muzycznych hitów. Rozgłos niewątpliwe przyniósł jej związek z popularnym youtuberem Janem Dąbrowskim. Co wiemy na temat kariery oraz życia prywatnego młodej piosenkarki? Jeśli jesteście ciekawi, czytajcie dalej.

Kim jest Sylwia Przybysz? [wiek, rodzeństwo]

Sylwia Przybysz urodziła się 28 sierpnia 1998 roku w Ciechanowie. Uczyła się w warszawskiej Szkole Wizażu i Charakteryzacji Make Up Star. Ma siostrę Olgę, która również jest piosenkarką.

W 2012 roku Sylwia Przybysz zaczęła publikować covery na Youtubie, a już pod koniec sierpnia 2014 rozpoczęła współpracę z wytwórnią muzyczną My Music. Jej kariera natychmiast nabrała tempa. W 2015 roku gwiazda zaprezentowała swój pierwszy w karierze teledysk, nagrany do debiutanckiego singla Plan. W tym samym roku wydała również swój pierwszy album, na którym gościnnie pojawiły się tak znane gwiazdy, jak raper Mezo, Sylwia Lipka oraz zespół Verba. W 2019 roku Sylwia Przybysz zakończyła współpracę z wtytwórnią My Music i związała się z wytwórnią With The Band.

Sylwia Przybysz jest laureatką konkursu YouTube Young Stars 2015. W 2020 roku magazyn Forbes ogłosił ją jedną z 10 najpopularniejszych osób w Internecie. Z kolei w rankingu najbardziej wpływowych influencerów przygotowanym w 2021 przez markę See Blogers piosenkarka zajęła 11. pozycję.

Sylwia Przybysz — życie prywatne

Artystka od kilku lat związana jest z popularnym youtuberem — Janem Dąbrowskim, znanym jako JDabrowsky. Para doczekała się dwóch córek — Poli (2020) i Neli (2021). W maju 2021 roku szczęśliwi rodzice podzieli się ze swoimi fanami informacją, że planują ślub.

Sylwia Przybysz — Instagram, Youtube, Tik Tok

Sylwia Przybysz jest bardzo aktywna w internecie. Jej konto na Instagramie @sylwiaprzybysz obserwuje 1,9 mln osób. Również liczba jej fanów na Youtubie oraz Tik Toku jest imponująca (kolejno 615 tysięcy i 526 tysięcy). Młoda gwiazda na swoich profilach społecznościowych publikuje głównie treści związane z modą, urodą i rodzicielstwem.