Komu najlepiej będzie pasował strój kąpielowy z wysokim stanem?

Przymierzanie, zamawianie, oddawanie. Szukanie innych modeli, sprawdzanie mnóstwa sklepów. Znacie tą zmorę? Kiedy tylko zbliża się sezon wakacyjny pojawia się odwieczny problem. Brak stroju kąpielowego. A może trafniej byłoby powiedzieć- brak odpowiedniego stroju kąpielowego. Co prawda na dnie szafy leży kilka strojów kupionych w zeszłych latach, ale krój nie ten, kolor wyszedł z mody a w ten sprzed 3 lat za żadne skarby świata nie możemy się zmieścić. Dobranie odpowiedniego stroju kąpielowego zawsze było wyzwaniem. Każdy chciałby wyglądać na plaży olśniewająco- najlepiej, gdyby efekt utrzymał się przez następne kilka lat i kreacja została z nami tym razem ciut dłużej niż jeden sezon. Prawdziwy szał na rynku zrobił swego czasu strój kąpielowy z wysokim stanem. Do jakiego typu sylwetki będzie najlepiej pasował i czy naprawdę jest takim hitem?

Strój kąpielowy z wysokim stanem- największe zalety. 

Strój kąpielowy z wysokim stanem jest niezwykle uniwersalny. Pasuje do praktycznie każdego typu sylwetki. Wygląda też na swój sposób elegancko w porównaniu do skąpego, mocno wyciętego bikini. Wbrew pozorom przez to, że zakrywa więcej nie staje się wcale mniej seksowny. Wręcz przeciwnie- odsłania to, co potrzeba przy jednoczesnym zakrywaniu tego, co chciałybyśmy troszkę schować. Rewelacyjnie podkreśla talię. Majtki z wysokim stanem odpowiednio zasłonią dół brzucha, na którego punkcie kobiety często mają kompleksy, jednocześnie odpowiednio wycięte po bokach wydłużą optycznie nogi. W połączeniu z odpowiednio dobraną górą stworzy naprawdę świetny efekt. Pożądana tak mocno figura klepsydry jest również sprzymierzeńcem dla tego typu stroju- podkreśli naturalne kształty. Jeśli jednak natura nie obdarowała nas zbyt hojnie, jeśli chodzi o kształt bioder i piersi z pewnością pomogą nam zdobienia w postaci falbanek czy koronek, które optycznie poszerzą te obszary. 

Komu pasuje strój kąpielowy z wysokim stanem?

Strój kąpielowy z wysokim stanem pasuje każdemu. Nie ma figury, która wyglądałaby w nim źle. Dlatego właśnie jest bez wątpienia uniwersalny. Zdecydowanie pokochają go jednak kobiety, które chciałyby utrzymać w ryzach ,,boczki”. Niektóre kobiety mają tendencję do odkładania się tłuszczu właśnie w dole brzucha i mimo nienagannej figury borykają się z oponką czy właśnie boczkami. Jeśli do nich należysz bez wątpienia pokochasz swój nowy strój kąpielowy z wysokim stanem. Jest to też świetna opcja, by przykryć nasze rozstępy, na przykład po ciąży a nawet bliznę po cesarskim cięciu i wciąż móc cieszyć się w pełni słoneczną plażą.