L’oreal True Match opinia – czy warto kupić podkład z tej serii?

L’oreal True Match opinia kobiet używających podkładu

Zanim kupisz jakiś kosmetyk starasz się poznać opinie na jego temat? Jest to bardzo dobry nawyk, ponieważ dzięki temu często da się uniknąć rozczarowania i kupienia nietrafionego produktu. Interesuje cię L’oreal True Match opinia, żebyś mogła zdecydować, czy jest to produkt dla ciebie? W tym miejscu, zebraliśmy dla ciebie opinie różnych kobiet, które zdecydowały się na zakup tego kosmetyku. Większość z nich jest zdecydowanie zadowolona z zakupu i jest w stanie polecić ten podkład innym kobietom. 

Oczywiście L’oreal True Match opinia będzie zależała m.in. od tego, czego dana osoba oczekuje od podkładu. A także od tego, czy uda jej się znaleźć odcień dopasowany do posiadanej karnacji. Marka L’oreal cieszy się dużą popularnością i zaufaniem tysięcy zadowolonych klientek. Sprawdźmy, co myślą one na temat podkładu True Match.

Lekka konsystencja i dobre krycie

Zależy ci na uzyskaniu dobrego krycia, ale boisz się, że matowy podkład będzie za ciężki i stworzy na twarzy efekt maski? True Match posiada stosunkowo lekką konsystencję, która pozwala na uzyskanie ładnego, jednolitego krycia bez nadmiernego obciążania buzi. Kosmetyk jest lekki, więc nie zapycha porów i nie przesusza skóry. Osoby, które po raz pierwszy mają kontakt z produktem, często są zdziwione obecnością drobinek znajdujących się w podkładzie. Warto jednak podkreślić, że po nałożeniu na skórę, produkt bardzo ładnie się z nią stapia, ujednolicając koloryt. 

True Match cieszy się dużą popularnością m.in. dlatego, że łączy w sobie doskonałe krycie z działaniem nawilżającym. Dzięki temu, osoby, które posiadają np. cerę trądzikową, mogą ukryć niedoskonałości, bez obawy, że kosmetyk przesuszy im skórę powodując zaostrzenie problemu. Kolejną zaletą serii True Match jest jej trwałość. Podkład utrzymuje się na skórze przez cały dzień, jedynie od czasu do czasu wymagając przypudrowania.

Znajdź swój odcień i odkryj nowy wymiar makijażu

Posiadasz jasną karnację, przez co znalezienie podkładu w odpowiednim kolorze przysparza ci trudności? Linia True Match oferuje kosmetyki doskonale pasujące do jasnej skóry. Dostępne jest kilka różnych odcieni, dzięki czemu bez problemu będziesz w stanie znaleźć taki, który doskonale dopasuje się do twojej karnacji. Naszym zdaniem i zdaniem kobiet używających kosmetyków z serii True Match warto dać tym podkładom szansę. Ładnie kryją, są lekkie, nawilżają skórę i dają zdrowe, satynowe wykończenie, dzięki czemu doskonale nadają się do wykonywania makijaży codziennych oraz wieczorowych.