Łukasz Darłak – poznaj tego uczestnika Big Brothera

Łukasz Darłak – jeden z uczestników Big Brothera

Popularne programy mają swoje gwiazdy. I tak, wśród uczestników Big Brothera wymienić można Łukasza, który od samego początku wzbudzał w widzach spore emocje. Zanim jednak Łukasz Darłak trafił do tego reality show, zdobył wykształcenie psychologiczne, dzięki czemu na co dzień może pracować z osobami ze spektrum autyzmu. Jego drugą pasją jest aktorstwo. Pasję starał się spełniać poprzez granie w paradokumentalnych serialach, takich jak m.in. “Detektywi,” “W11,” czy też “Szpital.” Dodatkowe zainteresowania Łukasza to taniec towarzyski, crossfit i kalistenika. 

Łukasz Darłak dokonał coming outu, który jednak nie był wielkim zaskoczeniem dla widzów, którzy zdążyli już dokopać się do informacji na temat prywatnego życia chłopaka. Jedną z informacji na jego temat była ta o związku z Michałem Witkowskim, będącym byłym już chłopakiem Łukasza. Dzięki związkowi z Michałem Łukasz miał również szansę wystąpić na deskach teatru IMKA, znajdującego się w Warszawie. 

Jak wyglądał pobyt Łukasza w domu Wielkiego Brata?

Na początku 26-latek z Rzeszowa ukrywał przed innymi uczestnikami fakt, że jest homoseksualistą i nawet przy pytaniach zadanych wprost udzielił negatywnej odpowiedzi. Po kilku dniach jednak zmienił zdanie i przyznał się do swojej orientacji. Uczestnicy reality show przyjęli tę informację ze spokojem. Potem jednak okazało się, że otrzymał aż pięć nominacji i groziło mu opuszczenie programu. Wpływ na to mogła mieć m.in. ostra wymiana zdań z innym uczestnikiem Big Brothera (Maciejem Borowiczem), z którym wyrzucali sobie wzajemny brak męskości. 

Brak akceptacji ze strony męskiej części uczestników programu sprawił, że Łukasz dużo lepiej dogaduje się z dziewczynami. Może również liczyć na wsparcie widzów, którzy nie akceptują homofobicznych zachowań, które przejawiają “samce alfa.” Jak daleko Łukasz zajdzie w tym Big Brotherze? O tym można się przekonać oglądając program!

Reality show – program, który przyciąga

Jako ludzie lubimy obserwować zachowania innych ludzi. Dlatego właśnie programy w stylu reality show, takie jak Big Brother cieszą się tak dużą popularnością. Obserwowanie interakcji zachodzących między uczestnikami, poznawanie ich historii oraz patrzenie, jak sobie radzą będąc w programie, dla wielu osób jest bardzo dobrą rozrywką. Dodatkowo, patrząc na uczestników i obserwując ich codzienne życie można dojść do wniosku, że faktycznie ich znamy, Te wszystkie powody sprawiają, że show Big Brother posiada szeroką, wierną publiczność śledzącą kolejne edycje programu.