Olejki Khadi – sposób na piękne włosy?

Olejki Khadi – czy warto je stosować?

Każdy, kto zacznie interesować się pielęgnacją włosów, prędzej czy później spotka się z zachwalaniem różnego rodzaju olejów i olejków. Produkty tego typu polecane są do olejowania oraz do stosowania np. jako serum na końcówki lub wcierki. Wśród produktów cieszących się największą popularnością znajdują się nie tylko oleje tłoczone na zimno, ale kosmetyki w postaci olejków. Olejki Khadi to jedne z produktów, które posiadają szerokie grono zwolenniczek. Szczególnie olejek na porost włosów zyskał szczególnie dużą popularność. 

Olejek Khadi stymulujący wzrost włosów jest produktem w 100% naturalnym, nie tylko przyspieszającym porost włosów, ale też zapobiegającym ich wypadaniu. W składzie możemy znaleźć bogatą kompozycję olejów, takich jak olej sezamowy, kokosowy, z nasion marchwi, rycynowy, czy też z wyciągiem z rozmarynu. A dodatkowo, w składzie znajdują się amla, bala, brahmi i bhringraj. Według większości internautek, które stosowały ten produkt, daje on niesamowite efekty. Czy faktycznie warto stosować olejki Khadi?

Opinie internautów na temat olejku na porost włosów

Dla uzyskania najlepszych efektów, należy wetrzeć olejek w skórę głowy i włosy, wykonując delikatny masaż, a następnie zostawić produkt na całą noc. Rano należy umyć głowę. Żeby uzyskać oczekiwane rezultaty, olejek należy używać przez przynajmniej 2-3 tygodnie. Czy olejek spełnia obietnice składane przez producenta?

Tutaj niestety nie ma jednogłośnej opinii. Choć internautki pozytywnie oceniają produkt, to nie sposób nie zauważyć, że poszczególne osoby opowiadają o innych właściwościach olejku. Jeżeli chodzi o wypadanie włosów, to większość kobiet twierdzi, że olejek Khadi pomógł im praktycznie całkowicie wyeliminować problem. Zdarzają się jednak panie, które twierdzą, że nie widzą żadnej różnicy. Co do odżywienia włosów i cebulek, internautki nie mają wątpliwości – dzięki olejkowi włosy rosną mocniejsze i stają się wyraźnie zdrowsze. Dodatkowo, kosmyki stają się bardziej błyszczące. Większość kobiet twierdzi również, że zauważyły widoczny wzrost tempa rośnięcia włosów. Jest to jednak kwestia mocno indywidualna, tak samo jak to, że olejek zwiększa podatność na układanie. Część kobiet twierdzi, że włosy łatwiej poddają się zabiegom stylizacyjnym, część twierdzi, że nie zauważyła różnicy. Panie są natomiast zgodne co do tego, że włosy stają się bardziej miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku. Część kobiet twierdzi również, że kosmyki stały się bardziej sprężyste i elastyczne. Jeśli więc zastanawiasz się nad przetestowaniem tego olejku, to naszym zdaniem zdecydowanie warto!