Peeling enzymatyczny Tołpa – co warto o nim wiedzieć?

Peeling enzymatyczny Tołpa – najważniejsze informacje o produkcie

Tołpa to polska marka produkująca kosmetyki, działająca od 1989 roku. Przez ponad trzydzieści lat działalności, zdążyła sobie wyrobić renomę i zdobyć uznanie tysięcy klientów. Produkty Tołpa mają dobre składy, są skuteczne i przystępne cenowo, dlatego zwolenniczki tej marki bardzo chętnie testują nowości, sprawdzając ich działanie. Jednym z produktów, który od niedawna podbija rynek jest peeling enzymatyczny Tołpa. Pierwszą, bardzo dużą zaletą tego produktu jest to, że nadaje się on do praktycznie każdego rodzaju cery. Niezależnie od tego, czy posiadasz skórę wrażliwą, alergiczną, tłustą, czy trądzikową – ten peeling jest dla ciebie!

Jakie działanie ma peeling enzymatyczny Tołpa? Intensywnie złuszcza, zmniejsza wydzielanie sebum i ilość zaskórników, a także niweluje problem powracających niedoskonałości. Produkt nie zawiera drobinek ścierających ani kwasów AHA. Jakie składniki odpowiadają zatem za działanie złuszczające? Skład peelingu opiera się na trzech aktywnych enzymach, które skutecznie usuwają zrogowaciały naskórek, bez konieczności dodatkowego pocierania twarzy. Do zalet tego produktu można zaliczyć również to, że posiada roślinne składniki aktywne, fizjologiczne pH oraz naturalny zapach i kolor. W składzie nie znajdziemy żadnych silikonów, parabenów, ani oleju parafinowego. Jest to produkt, po który zdecydowanie warto sięgnąć,

Poznaj pozostałe produkty z linii Dermo Face

Opisany powyżej peeling należy do linii Dermo Face, w której można znaleźć kilka innych produktów. Łącząc je ze sobą można zapewnić swojej skórze kompleksową pielęgnację. W linii Dermo Face znajdziemy m.in. normalizujący tonik matujący, mikrozłuszczający żel peelingujący do twarzy, normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu oraz normalizujący krem do twarzy na dzień i na noc. Jeżeli wypróbujesz któryś z tych produktów i uzyskasz dzięki niemu dobre efekty, to polecamy włączenie do swojej pielęgnacji również pozostałych produktów z tej linii. Kosmetyki zostały bowiem zaprojektowane w taki sposób, żeby wzajemnie wzmacniać i uzupełniać swoje działanie. Dodatkowo, jeżeli konkretny produkt z tej linii dał dobre efekty, to reszta najprawdopodobniej również ci się sprawdzi. Jeżeli natomiast produkty nie odpowiadają twoim potrzebom, bo np. nie chcesz używać żelu peelingującego, tylko pianki, to nic nie stoi na przeszkodzie temu, żebyś uzupełniła swoją codzienną pielęgnację produktami z innych linii lub innej marki, która będzie spełniała twoje oczekiwania.