Pielęgnacja rzęs – Vitalash i inne metody

Vitalash – zadbaj o swoje rzęsy

Oprawa oczu, czyli brwi i rzęsy, to coś, o co zdecydowanie warto dbać. To dzięki niej nasze spojrzenie staje się wyraziste, a twarz nabiera wyrazu. Niestety, bardzo często zdarza się, że nasze brwi lub rzęsy nie wyglądają tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Jeśli uważasz, że twoje rzęsy są za krótkie, za rzadkie, zbyt słabe lub też za mało wywinięte, sięgnij po Vitalash, czyli aktywne serum przeznaczone do pielęgnacji rzęs. Skład i formuła kosmetyku sprawiają, że rzęsy są pobudzone do wzrostu, dzięki czemu stają się dłuższe i gęstsze. Dodatkowo, produkt odżywia i wzmacnia delikatne włoski, co sprawia, że stają się one wyraźnie zdrowsze. Co istotne – serum zawiera również substancje nawilżające, dzięki czemu rzęsy lśnią zdrowym blaskiem. Już po trzech tygodniach stosowania będziesz w stanie zobaczyć pozytywne efekt. Po trzech miesiącach natomiast, twoje rzęsy będą w szczytowej kondycji. Długie, gęste, odżywione i lśniące!

Inne metody na pielęgnowanie rzęs

Jeżeli wolisz domowe metody lub też chcesz sprawdzić, czy da się uzyskać dobre efekty inaczej, niż przez stosowanie gotowych produktów, takich jak np. serum Vitalash, zachęcamy do spróbowania samodzielnie przygotowanych kuracji! Domowe odżywki oraz stosowanie olejów, także są w stanie dać naprawdę dobre efekty i w znaczący sposób poprawić kondycję twoich rzęs!

Chyba wszyscy słyszeli o tym, że olejek rycynowy ma zbawienny wpływ na kondycję rzęs. Z powodzeniem można go jednak zastąpić np. olejem ze słodkich migdałów lub olejem kokosowym. Jaki jest cel olejowania rzęs? Przede wszystkim stymulowanie mieszków włosowych oraz nadanie włoskom większej elastyczności. Problemem może być jednak płynna forma olejków, które mają tendencję do spływania i podrażniania oczu. Na szczęście, dobroczynne olejki dostępne są również w formie stałej. Można je znaleźć w pomadkach nawilżających do ust. Jeżeli chodzi o aplikowanie pomadki na rzęsy, to można to zrobić za pomocą czystej szczoteczki po starej mascarze lub też opuszkami palców. Ważne jednak, by przed przystąpieniem do nakładania pomadki za pomocą dłoni, dokładnie je umyć. Posiadaczki bardzo wrażliwych oczu, mogą się zdecydować na użycie maści z witaminą A. Taki produkt nie posiada żadnych drażniących, ani mogących wywoływać alergie składników. Jego używanie jest więc w pełni bezpieczne. Jeśli natomiast uważasz, że twoim rzęsom brakuje nawilżenia, sięgnij po kwas hialuronowy, który sprawi, że staną się gładsze, bardziej miękkie i nawodnione, a co za tym idzie – mocniejsze.