Popraw swój komfort pracy z dużym biurkiem

Stłoczone sprzęty, poplątane kable, chyboczący się blat, spadające przybory i ogólny chaos, a pośrodku niego Ty – pracujący w pozycji, która z ergonomią ma niewiele wspólnego. Konsekwencje codziennej pracy w takich warunkach odczujesz bardzo szybko. Dlatego nie ma na co czekać. Zmień biurko na nowe – duże, stabilne, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb i obserwuj, jak z dnia na dzień podnosi się komfort i wydajność Twojej pracy.

Biurko na home office – duży problem

Przygotowanie ergonomicznego stanowiska pracy nie polega na tym, że wszystko jakimś cudem się mieści, a Ty po prostu się dostosowujesz i przyzwyczajasz do takiego stanu rzeczy. Codzienną, kilkugodzinną pracę w nieprzyjaznych warunkach odczujesz bardzo szybko. Wraz z wiekiem i ilością przepracowanych dni konsekwencje będą coraz dotkliwsze dla Twojego zdrowia, samopoczucia i wydajności. Nie trzeba być behapowcem, by zgodzić się z twierdzeniem, że stanowisko pracy powinno być dostosowane do pracownika, a nie na odwrót. O ile jednak pracodawcy mają prawny obowiązek wyposażenia stanowiska w odpowiedni sposób, to w domowych warunkach często pracujemy gdzie popadnie: przy stole jadalnianym, przy wyspie kuchennej, na sofie w salonie, a nawet w łóżku. Jeśli mamy biurko, to z reguły jest ono niedostosowane do naszych potrzeb. Niewłaściwa wysokość blatu, niestabilna konstrukcja, brak miejsca na sprzęty i na wygodne ułożenie rąk – taka strefa home office nie sprzyja ani zdrowiu, ani efektywności, ani estetyce wnętrza. Czas więc na rewolucję!

Duże biurko = większy komfort

Nowoczesne, duże biurko to mebel oferujący przemyślaną, ergonomiczną konstrukcję, maksymalną stabilność, wysoką trwałość oraz szerokie opcje personalizacji. Może mieć blat o naprawdę imponujących wymiarach, dochodzących nawet do 280 cm długości i 130 cm głębokości. Takie gabaryty spełnią oczekiwania użytkowników, którzy podczas pracy lub rozrywki korzystają z większej ilości sprzętów, np. programistów, developerów, designerów, gamerów czy muzyków. Długie biurko może być z powodzeniem wykorzystywane przez kilku członków rodziny. Przy bardziej ograniczonym metrażu do wyboru pozostaje szeroka gama dużych, ale płytszych biurek, które z łatwością dają się dosunąć do ściany.

Duże biurko regulowane – wygoda dla każdego

Gdy z biurka ma korzystać kilka osób o różnym wzroście i zróżnicowanych obowiązkach, na pewno przyda Ci się model z regulowaną wysokością. Nowoczesne biurka regulowane oferują szeroki zakres regulacji, np. od 62 cm do aż… 128 cm (+ grubość blatu). Funkcjonalność rozwiązania dodatkowo zwiększa opcja elektrycznego sterowania – przez wbudowany panel lub zdalnego przez smartfona. W przypadku modelu z funkcją zapamiętywania ustawionych pozycji, regulacja wysokości następuje przez jedno kliknięcie. Można pracować w trybie sit-stand, czyli i na siedząco, i na stojąco, w zależności od bieżących potrzeb. Dedykowana aplikacja przypomina o zmianie pozycji, a innowacyjny system antykolizyjny zapobiega zniszczeniu krzesła lub innego mebla przy opuszczaniu i podnoszeniu biurka. Wygodne, prawda?

Duże biurko na wymiar – stworzone tylko dla Ciebie

Jeśli przeszukałeś już chyba cały internet i odwiedziłeś wszystkie salony meblowe w okolicy, ale nie udało Ci się znaleźć odpowiednio funkcjonalnego, designerskiego i dużego biurka, masz jeszcze jedną opcję – biurko na wymiar. Warto zdecydować się na usługi wykonawcy, który specjalizuje się w projektowaniu i produkcji biurek na wymiar oraz posiada spore portfolio. Taka firma jest w stanie urzeczywistnić praktycznie każdy Twój pomysł. Możesz wprowadzać do projektu rozmaite modyfikacje oraz dopasować każdy parametr techniczny i wizualny do indywidualnych potrzeb. Decydujesz o wymiarach, materiałach, wykończeniu, skali regulacji, rodzajach szuflad, przepustach, a nawet o oświetleniu. Możesz wybrać kształt blatu, zmienić jego format, zwiększyć grubość czy zażyczyć sobie krawędź typu live edge. Zamawiając biurko na wymiar, zyskasz rzeczywiście ergonomiczne stanowisko do pracy, nauki i rozrywki, dopasowane gabarytowo do metrażu pomieszczenia oraz spójne stylowo z ogólnym wystrojem. Czego chcieć więcej? Jedyną wadą dużych, personalizowanych biurek jest, jak łatwo się domyślić, relatywnie wysoka cena. Warto skontaktować się z wybranym wykonawcą i poprosić o wycenę lub skorzystać z automatycznego formularza wyceny na stronie www producenta. Często dostępna jest opcja zakupu na raty.

Posted in DomTagged