Rajstopy w sprayu opinie – co musimy o nich wiedzieć?

Musimy przyznać, że rajstopy w sprayu opinie bardzo nas zachęcając do zakupu. Jest to tak naprawdę kosmetyk, który pozwala nam na wyrównanie kolorytu skóry, ukryć popękane naczynka, zakryć zadrapania, siniaki, piegi czy też otarcia. Jak ich używać? Sprawdźmy to.

Jak dokonać wyboru rajstop w sprayu?

Wiemy już, że rajstopy w sprayu opinie kształtują się bardzo pozytywnie i to nas zachęca do ich zakupu. Jest to postać jakby fluidu do nóg. Zakrywa wszystko to, co kobieta chce ukryć w momencie, w którym odsłania noga. Rajstopy te wyrównują powierzchnię skóry na naszych nogach. Po zastosowaniu tego kosmetyku skóra wydaje się opalona, tak jakbyśmy były na solarium czy też na plaży. Jednak nie jest to w żadnym wypadku samoopalacz. Jest to dosyć lekki kosmetyk, który może nam przypominać podkład kryjący.

Kupując takie rajstopy możemy się kierować firmą, ceną czy też odcieniem. W bardzo wielu przypadkach nie różnią się one niczym poza ceną oraz także nazwą firmy. Musimy wybierać te, które mają odcień zbliżony najbardziej do skóry opalonej, aby nie tworzyły tak zwanej maski z inną częścią naszego ciała. Sama dowolność wyboru rajstop tego typu jest zależna od naszych upodobań bezpośrednich. Kosmetyk zazwyczaj występuje w czterech odcieniach dostępnych. Odcień regulować można zależnie od ilości jego nałożycie.

Jak tego używać?

Na pewno musimy wiedzieć, że przed użyciem tegoż kosmetyku nasze ciało musi być dokładnie wydepilowane. Nie możemy dopuścić w żadnym wypadku do aplikacji kosmetyku bez wcześniejszego wydepilowania nóg. Dobrze jest także wykonać dzień wcześniej peeling nóg, aby móc zetrzeć martwy naskórek. Rajstopy w sprayu łatwiej jest nałożyć na skórę, na której wcześniej był zaaplikowany balsam. Wydłuży to jednak z drugiej strony wyschnięcie produktu.

W celu aplikowania produktu musimy w pierwszej kolejności zaaplikować go na dłonie oraz rozetrzeć. Dopiero później wmasowujemy go w sposób równomierny w skórę nóg, a później dokładnie myjemy ręce. Aby nasze nogi miały rzeczywiście koloryt wyrównany, to kosmetyk należy również nałożyć na stopy. Gdy do tego kroku się nie zastosujemy, to nasze stopy będą miały niestety całkiem inny odcień. Produkty tego typu są matowe. Świetnie rozprowadzone na skórze, wyglądają rzeczywiście bardzo naturalnie. Dla uzyskania efektu bardziej lśniącego możemy posmarować skórę olejkiem do ciała. Jest to rozwiązanie, z którego korzysta bardzo wiele kobiet. Z dostępnością do tych kosmetyków nie będziemy miały żadnego problemu. Są one dostępne w zasadzie w każdej drogerii.