Robienie zakupów online – co wyróżnia InPost Fresh?

Robienie zakupów online to wygodna usługa, która staje się coraz popularniejsza w aspekcie zakupów żywieniowych. Jak działa InPost Fresh i dlaczego warto z niego skorzystać? Poza sprawnym procesem zamawiania klienci mogą liczyć na szybką realizację ich zamówień.

Szybkie zakupy z InPost Fresh

Nieraz zdarza się, że w ciągu dnia pojawia się ochota na małą kulinarną przyjemność. Może ona dotyczyć kolacji lub deseru, takiego jak chociażby wilgotne muffiny. Często marzenia kończą wraz ze świadomością, że większość składników trzeba dokupić, a to oznacza wybranie się po pracy do głośnego sklepu. Szybka kalkulacja wykazuje, że zmęczenie i czas nie są godne poświęcenia dla muffin.

Rozwiązaniem takiej sytuacji może być zrobienie zakupów z aplikacją InPost Fresh. Wystarczy kilka minut, aby wybrać niezbędne składniki i zamówić je pod wyznaczony adres. Bez wychodzenia do sklepu, produkty same trafią pod drzwi. Pozostaje tylko zająć się najprzyjemniejszą częścią, czyli wypiekiem obłędnego deseru.

Dostawa i możliwości realizacji

Zamówienia InPost Fresh mogą być realizowane na dwa sposoby. Oferta przewiduje zakupy w ramach usługi Świeże Zakupy oraz Tysiące produktów. Pierwsza z nich obejmuje dostawy w miastach: Warszawa, Kraków, Łódź, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec i Czeladź. Klienci mogą zrealizować swoje zakupy w takich sklepach jak Carrefour i Makro, ciesząc się najwyższą jakością zamawianych usług i produktów. Druga opcja działa na zasadzie marketplace. Oznacza to, że produkty oferowane są przez różnych sprzedawców i można wybrać z oferty te najbardziej interesujące, podobnie jak podczas zakupów na targu.

Realizacja zakupów odbywa się w kilku prostych krokach. Do ich wykonania niezbędna jest aplikacja InPost Fresh, którą można pobrać ze Sklepu Play i AppStore. Po zalogowaniu i podaniu kodu pocztowego, na panelu głównym pojawią się dostępne dla regionu oferty, produkt i aktualne promocje.

Jeśli wybierzesz opcję Tysiące produktów, możesz wybrać interesujące Cię artykuły, przeszukując kategorie lub wpisując odpowiednie frazy w wyszukiwarkę. Gdy lista zakupów jest już gotowa, można przejść do realizacji zamówienia. Wystarczy wpisać swoje dane, adres dostarczenia przesyłki lub wskazać Paczkomat®, z którego zakupy zostaną odebrane. Aby skorzystać z darmowej dostawy, trzeba zrealizować zakupy za min. 40. Na koniec należy wybrać dostępny sposób płatności, a gdy pojawi się powiadomienie o gotowości przesyłki do odbioru przejąć ją od kuriera lub ze skrytki. W przypadku zakupów w Carrefour i Makro kurier dostarczy zamówienie do Twojego domu. Minimalna kwota, którą trzeba wydać, by skorzystać z usługi, wynosi 100 zł.

Zakupy z aplikacją – co kupić przez InPost Fresh

Szeroka oferta produktów pozwala na wybór swoich artykułów z blisko 30 tys. dostępnych w aplikacji. Aby łatwiej było poruszać się po panelach aplikacji, asortyment został podzielony na kilka kategorii. Są to:

  • Dla zwierząt – wśród produktów dostępne są m.in. produkty akwarystyczne, karmy dla małych zwierząt, psów, kotów i ptaków oraz akcesoria dla pupili;
  • Kosmetyki i Higiena – w zakładce można znaleźć produkty do depilacji, pielęgnacji ciała i włosów;
  • Porządki – dzięki InPost Fresh w szybki sposób można dokupić kończące się kapsułki do prania, środki czystości;
  • Produkty spożywcze – w ofercie dostępne jest wiele produktów takich jak dania gotowe, artykuły cukiernicze, konserwy rybne mięsne, przyprawy i wiele innych.
  • Dla dzieci – znajduje się tutaj wiele produktów, które pozwolą zadbać o najmłodszych domowników.
  • Zdrowie – w tej kategorii występuje bogata oferta produktów pozwalających zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie.