Samsung Galaxy A33 5G – wodoodporny smartfon z mocną baterią!

Smartfon z mocną baterią i telefon z poczwórnym aparatem w jednym? Takie cechy oferuje Samsung Galaxy A33 5G. To telefon, który może zaoferować właściwie wszystkie niezbędne funkcje każdemu użytkownikowi, a dodatkowo można go znaleźć w niezwykle opłacalnej cenie. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie inne zalety posiada ten wodoodporny smartfon – zapraszamy do poniższego artykułu, w którym przyjrzymy się temu modelowi.

Samsung Galaxy A33 5G – wykonanie i design godne pochwały

Chociaż dla większości użytkowników telefonów wygląd urządzenia ma znaczenie raczej drugorzędne, to nie da się ukryć, że korzystanie z ładniejszego sprzętu jest po prostu bardziej przyjemne. Bardzo łatwo można to odczuć, używając właśnie Samsunga Galaxy A33 5G– posiada nowoczesny, minimalistyczny design, który umili nam trzymanie go w dłoni. Podobnie jest z jego wykonaniem i kwestią spasowania poszczególnych elementów. Biorąc do ręki ten smartfon z mocną baterią, poczujemy solidną, twardą konstrukcję, w której nic nie trzeszczy ani się nie przesuwa.

Warto w tym miejscu zauważyć, że Galaxy A33 5G posiada standard wodoszczelności zgodny  z normą IP67[1]. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że nasz smartfon zacznie się zacinać pod tym, jak nagle złapie nas ulewa lub przypadkowo upuścimy go do wanny. To bardzo cenna cecha tego telefonu dla tych, którzy lubią eksperymenty – wodoodporny smartfon to coś, czego potencjał można wykorzystać na masę różnych sposobów, w tym przy wykonywaniu niecodziennych zdjęć.

Telefon z poczwórnym aparatem – jakie zdjęcia robi Galaxy A33 5G?

Samsung Galaxy A33 5G to telefon z poczwórnym aparatem, którego każdy obiektyw służy do wykonywania innego typu zdjęć. Takie połączenie sprawia, że niezależnie od tego, czy będziemy chcieli sfotografować idealny portret do swojego CV, czy uchwycić szerszą perspektywę zachwycającego nas krajobrazu – z tym telefonem będziemy mogli to zrobić.

Jakość wykonywanych zdjęć nie pozostawia nic do zarzutu, niezależnie od tego, o którym aparacie mówimy. Po przeniesieniu fotografii na ekran komputera dostrzeżemy żywe, ale odpowiednio naturalne kolory i zadowalającą ilość szczegółów.

Nie można też narzekać na nagrywanie filmów. Galaxy A33 5G daje nam do dyspozycji możliwość rejestrowania obrazu w 4K, co będzie wystarczające nie tylko dla tych, którzy chcą raz na jakiś czas uwiecznić rodzinne chwile, ale nawet dla amatorskich wideoblogerów.

Smartfon z mocną baterią – Galaxy A33 5G!

Nawet najlepszy telefon nie byłby zbyt użyteczny, jeśli nie moglibyśmy z niego korzystać zbyt długo. Jak wypada Galaxy A33 5G pod względem swojego akumulatora? Posiada on ogniwo o pojemności aż 5000mAh. To bardzo dobra wiadomość dla każdego, kto będzie wymagał od swojego telefonu przynajmniej kilku godzin intensywnej pracy. To urządzenie powinno bez większych problemów sprostać temu zadaniu. 

Jeśli nawet zdarzy się tak, że będziesz musiał podładować swojego Samsunga A33 5G w trakcie dnia, też nie będziesz musiał się o nic obawiać. Tryb szybkiego ładowania sprawi, że już po chwili będziesz mógł wrócić do swoich zajęć.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska


[1] Galaxy A33 5G spełnia wymogi normy IP67. Certyfikacja przyznawana jest po pomyślnym przejściu testu polegającego na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1 metra przez maks. 30 minut. Telefon jest odporny tylko na wodę pod niskim ciśnieniem.