Zalando Lounge – gdzie można znaleźć kod rabatowy?

Zalando Lounge to najpopularniejszy klub zakupowy w Europie, który łączy modę, lifestyle, design, marki premium i ich niesamowite oferty. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do specjalnych rabatów sięgających aż do -75%. Do Zalando Lounge można również zdobyć kody rabatowe, które znacznie obniżą ceny wybranych produktów.

Czym jest Zalando Lounge?

Zalando Lounge to klub zakupowy, w którym obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Z kolei sprzedaż na odbywa się na zasadzie „dropów” – każdego dnia pojawia się nowy asortyment, który występuje w ograniczonej ilości. Standardowo o godzinie 7:00 rano w dni powszednie i 8:00 w weekendy i jest dostępny do wyczerpania zapasów. Kampanie promocyjne trwają zazwyczaj 3 dni.

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do specjalnych rabatów sięgających aż do -75%. Skąd tak niskie ceny? Zalando Lounge znalazło bardzo prosty sposób na oferowanie najlepszych marek w najatrakcyjniejszych cenach. Towar zamawiany jest prosto od producenta, dzięki czemu nie ponosi kosztów magazynowania. W związku z tym, że towar musi pokonać większy dystans, czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 1-6 tygodni, koszty transportu musi pokryć kupujący. Za to ewentualne zwroty Zalando Lounge przyjmuje za darmo.

Rejestracja w Zalando Lounge jest bardzo prosta – wystarczy podać e-mail i hasło. Członkostwo jest darmowe i bez zobowiązań. Użytkownicy Zalando, mogą do Zalando Lounge zalogować się swoim standardowym loginem i hasłem.

W ofercie Zalando Lounge znajdziesz znane marki i niszowe projekty, popularnych projektantów oraz młode talenty, a także najgorętsze trendy i sprawdzone klasyki. Dostępna jest tu odzież damska, odzież męska i ubranka dziecięce, obuwie, akcesoria, dodatki, wyposażenie wnętrz, w tym wyposażenie kuchenne, nowoczesąa biżuterię, markowe zegarki i stylowe torebki.

Zalando Lounge — gdzie można znaleźć kod rabatowy?

Kod rabatowy do Zalando Lounge można znaleźć w newsletterze oraz w powiadomieniach push w aplikacji Zalando Lounge. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym członkiem klubu zakupowego, możesz subskrybować newsletter, wchodząc w zakładkę „Mój profil – Newsletter” i aktywować powiadomienia push w ustawieniach twojego telefonu.

Ważne:

  • W każdym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.
  • Zwróć uwagę na ważność kodu oraz minimalną wartość zamówienia.
  • Kody rabatowe mogą być ważne wyłącznie na określone produkty/kategorie.
  • Kod rabatowy może być wykorzystane tylko raz.
  • W przypadku zwrotu towaru Zalando Lounge nie wystawia nowego kodu rabatowego.