Born2be sukienki

Już Coco Chanel mawiała, że małą czarną kobieta zawsze powinna mieć w szafie. Te słowa wypowiedziane kilka dekad temu w zupełnie innych czasach wcale nie straciły na swojej aktualności. Dzisiaj gdy sklepy z ubraniami czekają na nas na każdym rogu wybranie sukienki wydawałoby się prostą sprawą, jednak wcale takie nie jest. W poszukiwaniu idealnej kreacji można przejść dziesiątki kilometrów I przymierzyć setki modeli – bez powodzenia. Z pomocą przychodzi nam jednak strona z sukienkami born2be. W dobie pandemii koronawirusa gdy każde wyjście z domu jest narażeniem się na zakażenie oraz gdy z powodu licznych obowiązków po prostu brakuje nam czasu na bieganie po sklepach, ta oferta jest wybawieniem. Kilka kliknięć I wymarzona sukienka już może do nas jechać kurierem pod same drzwi!

Co takiego skrywa born2be 

Po włączeniu stronki naszym oczom ukazuje się ogrom krojów I kolorów . Niesamowicie bogaty asortyment sklepu internetowego born2be oferuje nam cekinowe sukienki, w których będziemy błyszczeć aż do rana, zadziorne mini, długie modele z ponętnymi wycięciami, proste klasyczne fasony – każda znajdzie tu swój ulubiony w którym świetnie wygląda I tak też się czuje. Szeroki wybór rozmiarów od 2XS do XL powoduje, że nikt nie czuje się dyskryminowany I może skupić się na doborze samej sukienki a nie rozmiary co jak wiemy w sklepach stacjonarnych bywa problemem ponieważ najpopularniejsze rozmiary znikają najszybciej. Podana rozmiarówka jest bardzo dokładna, wszystko wymierzone jest co do centymetra wiec nie ma mowy o pomyłce. Jeśli jednak jakiś rozmiar nie będzie nam odpowiadał bo właśnie zrzuciłyśmy trochę poświątecznego sadełka, wymiana rozmiary jest darmowa. W profilu Klienta możemy też zobaczyć kiedy jest przewidywana data dostawy więc będziemy od razu wiedzieć czy nasza sukienka dojdzie przed karnawałową imprezą zamiast bawić się w zgadywanie I wróżenie z fusów. 

Wygoda przede wszystkim

Z kubkiem gorącej herbaty, w ciepłych kapciach I odżywczą maseczką na twarzy możemy rozsiąść się wygodnie I surfować po stronce przeglądając sukienki na born2be. Nie strasznym nam deszcz czy śnieg za oknem, wszystko mamy w komputerze lub telefonie. Szalone wyprzedaże I klub born2be pomogą nam nawet zaoszczędzić parę złotych na naszych zakupowych planach. Opinie wystawione przez inne klientki wspomogą nas w decyzji o zakupie. Jeśli w tym roku z powodu obostrzeń nie odbędzie się szalone karnawałowe party – trudno, ale warto być przygotowanym. Możemy kupić sukienkę I schować ją do szafy za radą Chanel, by mieć ją zawsze w pogotowiu. Niekoniecznie czarną 😉