Na Walentynki w góry z Travelist!

Walentynki to ten dzień w roku tylko dla zakochanych. Nieważne czy spędza się ten dzień z ukochaną osobą po raz pierwszy czy po raz dziesiąty, warto uczynić go wyjątkowym. Dla osób zapracowanych, zmęczonych miejskim zgiełkiem zaplanowanie weekendu w okresie walentynkowym w górach może być pomysłem na uczynienie tego dnia niezapomnianym, uczczenie swojej miłości i sprawienie ogromnej przyjemności drugiej połówce.

Góry z Travelist

Na stronie Travelist znajdziemy wiele ofert w interesujących cenach nawet last minute. W każdej chwili można zaplanować weekend, wybrać hotel lub apartament, i porwać ukochanego w podróż. Bliskie obcowanie z naturą, piękne widoki, góralskie specjały jak oscypki, ciepły kominek w wietrzną noc może rozbudzić jeszcze większy ogień w waszym związku. 

Pomysły na spędzenie walentynek w inny sposób niż Netflix & Chill przed telewizorem

Bliskość natury, zapierające dech w piersi widoki ośnieżonych szczytów mogą zacieśnić waszą relację. A dla tych, którzy pragną trochę rozpieścić zmyły i ciało – wiele hoteli ma ofertę spa. Aromatyczne masaże, gorąca suana, pielęgnujący manicure i pedicure: wszystko to pozwoli Ci naładować baterię przed powrotem do zwykłej codzienności.

Dla aktywnych i dla obżartuchów (jedno nie wyklucza drugiego).

Dla fanów aktywnego wypoczynku góry oferują szlaki wycieczkowe, wiele miejscowości przygotowało lodowisko na którym można wypożyczyć łyżwy, inne posiadają w swojej ofercie kursy narciarskie, a dla fanów adrenaliny kolejki górskie i linowe. Natomiast dla osób lubujących poznawać przede wszystkim lokalne przysmaki kuchnia góralska ma ich wystarczająco. Prosta, nieskomplikowana zato bardzo sycąca i zdrowa opiera się w większości na tym co górale sami wytworzą: sery, w tym sławne podhalańskie oscypki i bryndza, zupa kwaśnica, placki z ziemniaków czyli moskole, pieczone mięso baranie czy golonki i pyszne grzańce i cydry. Każdy znajdzie coś dla siebie.