Jak zorganizować elegancki bankiet ?

Dla każdej osoby lub firmy, która na co dzien nie ma większego doświadczenia w planowaniu i organizowaniu eventów organizacja bankietu to ogromne wyzwanie.

Czy bankiet w restauracji to dobry pomysł ?

Można wynająć restaurację, lub jej część. Jednak należy zdawać sobie sprawę z tego, że restauracja pracuje w zupełnie innym trybie. Oczywiście może przygotować wspólnie opracowane menu, ale zazwyczaj na tym rola zakładu gastronomicznego się kończy. Bankiet wymaga szerszej oprawy i ścisłego powiązania jej z tematem przewodnim imprezy. Inaczej wyglądać będzie przyjęcie z okazji okrągłej rocznicy powstania firmy, a jeszcze inaczej zjazd rodzinny osób z całego świata po 20 latach od ostatniego. Oprócz wykwintnej kuchni ważne są dekoracje, oświetlenie, ewentualna oprawa muzyczna, a przede wszystkim obsługa, która musi być nastawiona na spełnienie życzeń gości nie tylko w zakresie zaserwowania posiłku. Dom bankietowy w Pruszkowie to jedno z miejsc, które przygotowane są na absolutnie każdą okazję.

Jak wygląda organizacja bankietu w domweselnyastoria.pl ?

Pierwsza zasada to im wcześniej tym lepiej. Do managera domu bankietowego w Pruszkowie najlepiej udać się ze spisanym planem imprezy. Powinien on zawierać liczbę gości, ich wiek i upodobania. Druga sprawa to tematyka imprezy. Z nią powiązany zostanie rodzaj dekoracji i wybór najwłaściwszej sali. Domweselnyastoria.pl dysponuje kilkoma salami o różnym charakterze – od klimatycznej i kameralnej oranżerii do przestronnej sali mogącej pomieścić nawet kilkuset gości. Kolejny element do ustalenia to wszelkiego rodzaju usługi dodatkowe. Oprawa muzyczna na żywo, występ kabaretowy, pokaz sztucznych ogni to tylko niektóre usługi, które można zamówić w domweselnyastoria.pl. Dom bankietowy w Pruszkowie posiada doskonałą lokalizację, można dojechać tu bardzo sprawnie z Warszawy, a także lokalna komunikacją z Pruszkowa lub Grodziska Mazowieckiego.

Jakie rodzaje przyjęcia oferuje dom bankietowy w Pruszkowie ?

Najczęściej spotykanym przyjęciem jest bankiet w stylu angielskim z wszystkimi potrawami podanymi w formie bufetu. Niekiedy pożądane jest przyjęcie zasiadane z posiłkami serwowanymi do stołu. Często stosuje się styl amerykański czyli połączenie przyjęcia zasiadanego z  bufetem. Oprócz tego domweselnyastoria.pl może urozmaicić ofertę gastronomiczną przez umieszczenie na sali bankietowej baru z barmanem przygotowującym drinki na życzenie gości lub stacje live cooking przy których doświadczeni szefowie kuchni przygotowywać będą wymyślne potrawy pod bezpośrednią obserwacją i na życzenie gości. Ponieważ właściciele domu bankietowego w Pruszkowie sami szczycą się wykształceniem gastronomicznym ich oferta może zaspokoić najbardziej wymagających gości.