Jakie programy o modowych metamorfozach warto zobaczyć?

Programy o modowych metamorfozach należą chyba do ulubionych programów o charakterze poradnikowym dla kobiet. Ich niezwykle przystępny format, sprawia, że wiele pań czerpie z programów o modzie inspiracje do codziennych stylizacji. Oto kilka propozycji programów o modowych metamorfozach, które naszym zdaniem warto zobaczyć.

Program o modowych metamorfozach Szybka zmiana

Kobiety uwielbiają zmieniać swój wygląd i zaskakiwać modowymi metamorfozami, jednak czy byłyby gotowe poddać się zmianie wizerunku zupełnie nieoczekiwanie? Możesz się o tym przekonać, oglądając program Szybka zmiana. Zadaniem prowadzącej go stylistki Marty Pożarlik jest wyłonienie z tłumu przechodniów kandydatek do modowej metamorfozy. Trudność tego wyzwania polega na tym, że prowadząca musi się dopasować do planów uczestniczek, które często spieszą się na spotkanie lub do pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie efekty może przynieść nieoczekiwane odświeżenie wizerunku, program online Szybka zmiana zobaczysz na stronie Player. W końcu perspektywa wykonania nowej fryzury i profesjonalnego makijażu wydaje się niezwykle kusząca.

Program o modzie Czas na zmianę

Jednym z ciekawych programów telewizyjnych o modzie jest format Czas na zmianę prowadzony przez Karolinę Limbach. Wraz z uczestniczkami przegląda ona zawartość ich szaf, tworząc z dostępnych części garderoby zupełnie nowe stylizacje. W tym programie o modzie nie zabraknie także wskazówek dotyczących dopasowywania fasonów do konkretnych typów sylwetek oraz sposobów zestawiania ze sobą ubrań. Pod okiem makijażystki Anny Galińskiej uczestniczki mogą podszkolić technikę wykonywania codziennego make-upu, a stałym punktem tego programu dla kobiet jest wizyta w salonie fryzjerskim. Zwieńczenie każdej modowej metamorfozy stanowi profesjonalna sesja zdjęciowa, która pozwala uwiecznić zmiany, jakie zaszły w wizerunku bohaterek.

Program o modzie online Pojedynek na modę

Jednym z programów poradników dla kobiet o dosyć nietypowej formie jest ten pod nazwą Pojedynek na modę. Rywalizujące ze sobą zespoły stylistów pod wodzą Katarzyny Michowskiej i Dominiki Roman dokonują niesamowitych metamorfoz modowych uczestniczek. Jedna z drużyn ma do dyspozycji dosyć spory budżet, natomiast druga musi odmienić wygląd bohaterki za znacznie niższą kwotę. Obie drużyny mają tylko kilka godzin, aby przeprowadzić metamorfozę jednej z dwóch uczestniczek. Zwycięzcą każdego odcinka tego programu o modzie online zostaje ta grupa, która dokonała bardziej zaskakującej metamorfozy oraz otrzymała więcej głosów od bohaterek i jurorów. Dzięki programowi Pojedynek na modę możesz przekonać się, czy drogie ubrania pozwalają stworzyć lepsze stylizacje. Znajdziesz w nim również wiele modowych trików i porad dotyczących dopasowywania ubrań do sylwetki.

Programy o modzie w telewizji wydają się stanowić cenną skarbnicę wiedzy na temat tworzenia codziennych stylizacji. Śledzenie przemian bohaterek to świetna okazja do przekonania się, jak przy ograniczonym budżecie można dokonać niezwykłej zmiany wizerunku. A jakie Ty lubisz programy o modowych metamorfozach? Daj znać w komentarzu.