Nietuzinkowa biżuteria – na jaką się zdecydować?

Biżuteria – z jednej strony symbol władzy i zamożności, z drugiej – wiecznej miłości, niesłabnącego uczucia i wierności. Nie ma nic dziwnego w tym, że kolczyki, pierścionki i naszyjniki uwielbia tak wiele osób, chcących podkreślić swój indywidualizm i wyjątkowy gust. Czy jednak nie jest tak, że gdy wszyscy dookoła chodzą w złocie i srebrze, przestajemy się na ich tle wyróżniać? Mamy dobrą wiadomość: biżuteria może być nietuzinkowa nawet w 2023 roku!

Kolczyki złote i srebrne – piękne, ale czy oryginalne?

Tym podtytułem oczywiście trochę prowokujemy. To jasne, że złote kolczyki i naszyjniki oraz srebrne pierścionki i bransoletki mogą być oryginalne. Nie da się jednak zaprzeczyć temu, że owa oryginalność schodzi często na drugi plan – często powielane są pewne schematy modowe, czego efektem są naszyjniki-celebrytki i okrągłe kolczyki widoczne u większości pań.

I żeby była jasność – nie ma w tym nic złego! Niemniej, jeśli naprawdę zależy Ci na oryginalności i wyróżnieniu się z tłumu, polecamy wyjść poza utarte schematy i choć na próbę zrezygnować z klasycznego złota i srebra. Uwierz nam – warto!

Kolczyki z białego złota – unikalny wygląd

Można spytać: no dobrze, ale jaka jest alternatywa, kiedy nie trafia do mnie biżuteria drewniana i kolczyki w stylu boho? Odpowiadamy: znakomitą alternatywą dla tradycyjnego złota jest… białe złoto!

Białe złoto to nic innego jak stop złota z niklem, cynkiem, a czasem także srebrem i palladem. Efektem procesu wytwarzania białego złota jest materiał, który zachwyca wyjątkowym, srebrzysto-złotym odcieniem. Biżuteria z białego złota cieszy się dużą popularnością, a także prestiżem – wynika to między innymi z faktu, że pallad jest metalem droższym, niż złoto.

Wyjątkowo prezentują się na przykład obrączki z białego złota, ale obecnie u producentów takich jak Briju można znaleźć również kolczyki z białego złota. Są one dostępne na stronie https://www.briju.pl/bizuteria/kolczyki/kolczyki-z-bialego-zlota.

A może pierścionki z różowego złota?

Znakomitym pomysłem jest również biżuteria wykonana z różowego złota. Materiał ten jest z kolei stopem czystego złota z miedzią i srebrem – taka mieszanka gwarantuje wyjątkową, łagodną barwę, która zachwyca oryginalnością.

Kolczyki i pierścionki z różowego złota nie rzucają się w oczy tak bardzo, jak ozdoby z czystego złota. Stanowią dodatki bardziej subtelne, a co za tym idzie – znacznie bardziej wyrafinowane. Co więcej, doskonale pasują zarówno dojrzałym kobietom i seniorkom, jak i młodym paniom dwudziesto- i trzydziestoletnim.

Zamów biżuterię w sklepie Briju

Jak widać, wybór biżuterii na co dzień lub na specjalne okazje nie ogranicza się do klasycznego złota i srebra. Polecamy zapoznać się z ofertą sklepu internetowego marki Briju – polskiego producenta, który elegancką, wysokojakościową biżuterię produkuje od 1920 roku. Poznaj kolczyki Briju na stronie internetowej briju.pl. Z pewnością znajdziesz tam coś w sam raz dla siebie!