Prezent na 30. urodziny. Pomysły na to, co można podarować solenizantowi

Przekroczenie magicznego progu 30 lat to dla wielu osób wyjątkowe wydarzenie. To symboliczny znak tego, że kończy się beztroska młodość a zaczyna dorosłość. Niezależnie od trybu życia oraz tego, na jakim jego etapie jest solenizant, warto uczcić tę wyjątkową okazję. W końcu tylko raz kończy się 30 lat!

Czym się kierować, kupując prezent na 30. urodziny?

Żeby upominek sprawił solenizantowi przyjemność, powinien nawiązywać do jego zainteresowań. Jednak nie zawsze mamy takie konkretne informacje. Dlatego pomysły na prezent na 30. można podzielić na osobiste podarunki, zarezerwowane dla tych, których dobrze znamy oraz uniwersalne pomysły. Są przecież prezenty, które u każdego wywołują uśmiech na twarzy.

Przeżycia, zamiast rzeczy materialnych

Bilety na ciekawe wydarzenia to doskonały pomysł dla osób, które kochają muzykę, sztukę, sport czy teatr. Można zaskoczyć solenizanta biletami na koncert jego ulubionego zespołu lub artysty, którego zawsze chciał zobaczyć na żywo. Alternatywnie, można podarować bilety na wyjątkowe wydarzenia kulturalne, takie jak spektakl teatralny, opera czy wystawa sztuki.

Dobrym pomysłem będzie też wręczenie vouchera na wyjazd do SPA lub w inne ciekawe miejsce. To świetny pomysł dla zapracowanych osób, które nigdy nie mają czasu, aby pomyśleć o sobie i wypocząć.

Słodycze, jako uniwersalny pomysł na prezent

Kosze prezentowe ze słodyczami to idealny wybór dla łasuchów. To także dobrym pomysł, gdy trudno jest określi, z czego ucieszy się solenizant. W końcu praktycznie każdy lubi czekoladę, czy inne łakocie. Można stworzyć spersonalizowany kosz, wypełniony ulubionymi słodyczami solenizanta. Warto włożyć do niego różnorodne produkty takie jak czekoladki, ciasteczka, karmelki czy inne słodkie przysmaki. Tworząc taki prezent, warto zajrzeć na Inspiracje Ferrero.

Poza koszami dużo radości sprawią też takie przysmaki jak:

  • praliny;
  • egzotyczne słodycze;
  • kawa i herbata;
  • bakalie.

Taki prezent będzie nie tylko pyszny, ale także pozwoli solenizantowi poznać nowe smaki. 

Gadżety technologiczne dla fanów

Jeśli solenizant jest miłośnikiem nowych technologii, nietypowe gadżety elektroniczne to doskonały wybór. Czytnik ebooków umożliwi mu cieszenie się ulubionymi książkami w bardziej nowoczesnej formie, bez konieczności noszenia ciężkich książek. Będzie mógł mieć całą swoją bibliotekę w jednym, lekkim urządzeniu.

Smartwatch to inny interesujący gadżet elektroniczny, który oferuje wiele funkcji, takich jak monitorowanie aktywności fizycznej, odbieranie powiadomień czy odtwarzanie muzyki. Wiele osób ceni sobie to, że łączy on w sobie to, co daje tradycyjny zegarek i innymi rozwiązaniami technologicznymi.

Dobry pomysł to również słuchawki bezprzewodowe: W dzisiejszych czasach wiele osób słucha z muzyki i podcastów w podróży, podczas treningu czy relaksu. Słuchawki bezprzewodowe są praktyczne rozwiązanie, pozwalając solenizantowi cieszyć się ulubionymi dźwiękami bez plątaniny kabli. Ich niewielki rozmiar sprawia, że zawsze można mieć je przy sobie.