Biała koszula stylizacje – do czego pasuje?

Biała koszula stylizacje – z czym ją nosić, żeby wyglądać stylowo?

Naszym zdaniem, biała koszula to element garderoby, który powinien się znaleźć w szafie każdej kobiety. Jeżeli wybierzesz taką o klasycznym kroju to będzie to ubranie ponadczasowe, zawsze wyglądające dobrze. Biała koszula stylizacje – jak ją nosić, by nie wyglądać nudno i banalnie? Wielu z nas biała koszula kojarzy się bowiem z czasami szkolnymi, kiedy podczas różnego rodzaju uroczystości trzeba było ubierać się na galowo.

Na szczęście, możemy ci pomóc odczarować ten element garderoby. Poniższe propozycje udowadniają, że biała koszula to ubranie, w którym można wyglądać modnie i stylowo. Pamiętaj, że wiele zależy od modelu, który zdecydujesz się nosić. Im ciekawszy krój, tym większa szansa na to, że cała stylizacja będzie wyglądać niebanalnie.

Stylizacje nie tylko do biura – oto nasze propozycje noszenia białej koszuli

Najbardziej klasyczne połączenie jakie można wymyślić, to biała koszula zestawiona z materiałowymi lub jeansowymi rurkami, szpilkami lub butami na słupku i tradycyjnymi dodatkami. Taki zestaw doskonale sprawdzi się do biura lub na spotkanie biznesowe. Co jednak w sytuacji, w której chcesz wyglądać bardziej ekstrawagancko, nonszalancko lub oryginalnie?

Pierwszym krokiem powinno być znalezienie koszuli o oryginalnym fasonie. Biała koszula stylizacje – efekt końcowy zależy od tego, z czym ją połączysz. Naszym zdaniem dobrym pomysłem jest postawienie np. na koronkową koszulę i połączenie jej z kolorowymi spodniami. Ciekawy efekt uzyskasz również stawiając na tzw. total look, czyli stylizację w jednym kolorze. Biała koszula z kolorowym haftem, połączona z białymi spodniami oraz białymi butami z pewnością sprawi, że nie przejdziesz niezauważona.

Biel – dobre tło do bardziej odważnych stylizacji

Szukasz ubrań, które stanowią dobrą bazę do tworzenia bardziej ekstrawaganckich i barwnych stylizacji? Biała koszula sprawdzi się idealnie! Z powodzeniem możesz łączyć ją z czarnymi oraz kolorowymi ubraniami. Jesteśmy gotowi zaryzykować stwierdzenie, że biała koszula dobrze wygląda z praktycznie każdym innym ubraniem. 

Białą koszulę z powodzeniem możesz łączyć ze spodniami i spódnicami różnej długości. A także o różnych fasonach i teksturze. Taka koszula świetnie będzie wyglądała zarówno z jeansową, postrzępioną mini, jak i z ze spodniami z dziurami oraz kabaretkami. Tak naprawdę od ciebie zależy, czy będziesz ją nosić z pastelami, intensywnymi barwami, czy klasyczną czernią. Zachęcamy do modowych eksperymentów i znalezienia własnego stylu!