Pomadki powiększające usta – sposób na pełniejsze wargi

Marzysz o pełnych wargach? Sięgnij po pomadki powiększające usta!

Natura nie obdarzyła cię pełnymi, dużymi ustami? Nic straconego! Za pomocą odpowiedniego makijażu, w nieinwazyjny sposób możesz powiększyć usta, sprawiając, że będą one wyglądać tak, jak tego chcesz. Do tego celu idealnie nadają się konturówki oraz pomadki powiększające usta. Z ich pomocą będziesz w stanie nadać swoim wargom pożądaną wielkość i kształt, bez konieczności poddawania się zabiegom kosmetycznym lub chirurgicznym.

Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

W sklepach można znaleźć przeróżne kosmetyki, mające na celu powiększenie ust. W zależności od składu, część produktów powiększa wargi wyłącznie w sposób optyczny, część posiada składniki, które delikatnie drażnią usta, przez co stają się one bardziej ukrwione i faktycznie większe. Od ciebie zależy, których produktów będziesz używać. My polecamy przetestowanie kosmetyków z obu kategorii i sprawdzenie, które z nich będą dawać lepsze efekty.

Pomadki powiększające usta, które wykorzystują właściwości światła, zawierają iskrzące się drobinki. Od tych drobinek odbija się światło, dzięki czemu wargi wydają się lśniące i większe. Polecamy przetestować produkty różnych marek i sprawdzenie, które z nich dają najlepsze efekty na twoich ustach. Natomiast pomadki poprawiające ukrwienie warg zawierają zazwyczaj miętę lub kapsaicynę. Tego typu kosmetyki są bardzo skuteczne. Należy jednak mieć na uwadze, że po nałożeniu na wargi będą wywoływały delikatnie mrowienie, szczypanie lub uczucie mrożenia, co nie każdemu będzie odpowiadać. Szukając kosmetyków powiększających usta warto również zwrócić uwagę na dwukolorowe pomadki. Z ich pomocą na wargach można stworzyć efekt ombre, dzięki któremu usta optycznie będą wydawały się większe.

Magia makijażu – stosuj odpowiednie triki

Nie od dziś wiadomo, że za pomocą makijażu można ukryć większość mankamentów i w widoczny sposób uwypuklić swoje urodowe atuty. Jeśli więc marzysz o pełniejszych ustach, wykonuj po prostu odpowiedni makijaż, który sprawi, że twoje wargi będą wydawały się większe. Zacznij od tego, żeby obrysować usta konturówką, po ich zewnętrznej stronie. Nie rób tego jednak w sposób groteskowy, tylko delikatnie, trzymając się swojego konturu ust. Następnie dokładnie wypełnij usta kolorem, możesz zastosować delikatny gradient, co również wizualnie powiększy usta. Na koniec zadbaj o odrobinę blasku. Pokryj usta bezbarwnym błyszczykiem lub też błyszczykiem zawierającym drobinki. Polecamy również nałożyć odrobinę drobno zmielonego rozświetlacza na łuk kupidyna.