Walentynkowe prezenty: 7 romantycznych upominków

Zbliżają się walentynki, czyli dzień, w którym szczególnie miło jest obdarować ukochaną osobę romantycznym podarunkiem. 14 lutego mile widziane są nawet te najbardziej ckliwe i wzruszające prezenty. Co można kupić lub przygotować? Poznaj nasze inspiracje!

1. „Wy” w wielkim formacie

Wybierz jedno wasze zdjęcie, które oboje lubicie i wydrukuj je w formie fotowydruku. Możesz zamówić naprawdę duży format, który będzie główną ozdobą salonu lub mniejszy, idealny na przykład do niewielkiej sypialni. Takie wydruki mają bardzo dobrą jakość, a do tego możesz zamówić je na papierze i oprawić w pasującą do wystroju domu ramę, lub na płótnie – wyglądają wówczas jak obraz.

2. Bransoletka z grawerem

Jeśli dawać sobie biżuterię z wyznaniem, to właśnie na walentynki! Co można wygrawerować? Oprócz klasycznego wyznania „kocham cię” czy waszych imion, także datę waszej pierwszej randki czy zaręczyn lub ważne dla was motto. Jeśli twój ukochany nie lubi biżuterii, możesz zrobić grawer na jego zegarku lub zamówić mu bransoletkę ze sznurka z metalowym elementem (tam będzie grawer), która jest mniej strojna.

3. Instaramka

Wybierz wasze zdjęcia i wydrukuj je w formie Instaramki, czyli formatu przypominającego vintage zdjęcia z białym obramowaniem. Takiej Instaramki możesz użyć do wypełnienia scrapbookingowego albumu, przyczepić do lampek lub wykleić nimi ścianę nad łóżkiem czy biurkiem.

4. Wspólne spędzenie czasu – voucher

Brakuje wam czasu, żeby pójść do kina lub zrobić coś razem? Walentynki to dobry czas, aby zrobić pierwszy krok w kierunku zmiany. Wykup kurs gotowania, ceramiki czy inny, związany z waszymi zainteresowaniami. Dobrym pomysłem jest także po prostu wspólne wyjście do kina, teatru czy na kolację.

5. „365 powodów, za które cię kocham”

Własnoręcznie wypisane karteczki ze stwierdzeniami i wyznaniami wrzucone do słoika lub ozdobnej puszki z pewnością wzruszą nawet najbardziej zagorzałego przeciwnika walentynek. Bo czy nie będzie miło codziennie zaczynać dnia od takiej karteczki?

6. Mini album

Wywołaj wasze najpiękniejsze wspomnienia i stwórz z nich mini album. Opatrz zdjęcia datami, podpisami, a jeśli macie jakieś ważne dla was powiedzenia czy cytaty – również je powpisuj. Taki prezent to świetna pamiątka na długie lata – przetrwa dłużej niż cyfrowe zdjęcia, które często gubią się w otchłani telefonu.

7. Zestaw herbat i 2 kubki

Luty to wciąż zimny miesiąc, a do wiosny jeszcze kawałek czasu! Podaruj swojej drugiej połówce zestaw, który pomoże jej przetrwać zimne poranki – kup ulubione herbaty i 2 kubki, na przykład z motywem serc.

Walentynki to doskonała okazja, by wyrazić uczucia słowami, a także romantycznym upominkiem. Czy musi to być spektakularny prezent? Oczywiście, że nie! Ważne są intencje i ciekawy pomysł. Zamiast pluszaków proponujemy inne pamiątki – na przykład w postaci wydrukowanych i ułożonych w uroczy album zdjęć.