Jak dobrze wybrać majtki damskie wyszczuplające? Cenne wskazówki

Majtki damskie wyszczuplające to bielizna, którą zazwyczaj nosi się na specjalne okazje. Odpowiednio dobrane figi wysmuklają sylwetkę, ukrywają jej niedoskonałości czy modelują jej kształt. Czy zastanawiasz się, jak dobrze wybrać majtki wyszczuplające? Cenne wskazówki dedykowane temu tematowi znajdziesz w tym artykule. Zapraszamy cię do lektury!

Kiedy warto nałożyć majtki damskie wyszczuplające?

Majtki damskie cechują się wieloma różnymi krojami, wzorami czy materiałami wykonania. Koronkowe, bawełniane czy bezszwowe? Które z nich lubisz najbardziej? Obecnie na rynku można znaleźć mnóstwo modeli wysokiej jakości fig, które eksponują pozytywne aspekty kobiecej sylwetki, jednocześnie zakrywając jej mniej atrakcyjne obszary. 

Jeżeli chcesz odpowiednio wybrać majtki wyszczuplające, zastanów się najpierw nad mocnymi i słabymi stronami twojej figury. Istotne jest również to, jaki posiadasz typ sylwetki. Gruszka, jabłko, a może pożądana przez większość kobiet klepsydra? Im szybciej odkryjesz swój rodzaj figury, tym lepiej dopasujesz do niej swoje nowe figi.

Co ważne, bielizna, która wyszczupla i modeluje ciało to jedynie doraźny sposób na poprawę jego kondycji. Często korzystają z niego świeżo upieczone mamy, a także kobiety, które nie do końca są zadowolone z proporcji swoich sylwetek. Co ważne, wysmuklającą bieliznę poleca się przede wszystkim pod sukienki typu bodycon, obcisłe i dopasowane do ciała, wymagające koktajlowe kreacje, spódnice ołówkowe czy bardzo dopasowane spodnie. 

To, czy będziesz nosić na co dzień swoje majtki wyszczuplające, czy raczej na specjalne okazje, zależy wyłącznie od ciebie. Jeżeli lubisz dopasowane ubrania, prawdopodobnie z chęcią skorzystasz z wysokich majtek częściej niż zaledwie raz. I do tego gorąco cię zachęcamy!

Jak prawidłowo dopasować rozmiar majtek wyszczuplających?

Jeżeli chodzi o prawidłowe dopasowanie rozmiaru majtek, które wysmuklają sylwetkę, warto zwrócić szczególnie na to swoją uwagę. Nie mogą być one ani za luźne, ani zbyt obcisłe. Jeżeli tak się stanie, prawdopodobnie uzyskasz efekt odwrotny do zamierzonego, łatwo zniekształcając nieodpowiednio dopasowanymi figami swoją figurę. Dlatego wybierz wyłącznie takie majtki damskie, które są zgodne z rozmiarem noszonym przez ciebie na co dzień. Jeżeli masz co do tego wątpliwości, koniecznie zmierz wcześniej obwód swoich bioder i talii. 

Istotny jest także poziom modelowania sylwetki. Do wyboru masz niski, średni, a także wysoki poziom majtek wyszczuplających. Im więcej elastycznych włókien w bieliźnie, tym większe modelowanie ciała oraz bardziej wyraźny efekt wysmuklający. Zatem zastanów się, jaki rodzaj wyszczuplenia sylwetki będzie dla ciebie najbardziej satysfakcjonujący. 

Zbyt obcisłe majtki wyszczuplające szkodzą zdrowiu

Niektóre kobiety, aby uzyskać większy efekt wyszczuplenia swojej figury, kupują znacznie mniejsze majtki wyszczuplające. Gwarantujemy ci, że ta metoda jest całkowicie nieskuteczna. W dodatku powoduje ona mnóstwo negatywnych skutków ubocznych. 

Są to między innymi: niedokrwienie niektórych partii ciała, otarcia, wysypki, napięcie w jamie brzusznej, możliwe silne bóle brzucha, utrudnione oddychanie, a w skrajnych przypadkach nawet omdlenia. Dlatego pamiętaj, aby kupić figi wysmuklające sylwetkę zgodne z twoim standardowym rozmiarem. Zalecamy ci wyłącznie tego typu zakup. 

Majtki wyszczuplające są doskonałe dla kobiet o zbyt szerokich biodrach. Na rynku znajdziesz jeszcze body i halki wysmuklające. Zastanów się, który z rodzajów takiej bielizny będzie najlepszy, a następnie udaj się na zakupy. Mamy nadzieję, że będą bardzo udane. Powodzenia!