Kim jest Anna Ilczuk? [mąż, wiek, Instagram]

Anna Ilczuk to polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z popularnych seriali Pierwsza miłość oraz Świat według Kiepskich. Zagrała również w Prawie Agaty, Komisarzu Aleksie oraz Ojcu Mateuszu. Występuje także w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Życie prywatne Ilczuk to dla reporterów zagadka, gdyż aktorka nie dzieli się nim podczas nielicznych wywiadów, ani nie umieszcza w sieci żadnych informacji o swoim życiu prywatnym. Nam jednak udało się dowiedzieć kilka ciekawostek na jej temat. Jesteście ciekawi? Czytajcie dalej.

Anna Ilczuk — wiek, wzrost, mąż, dziecko

Anna Ilczuk urodziła się 21 sierpnia 1981 roku we Wrocławiu. Mierzy 169 cm. Nie wiadomo jak nazywa się mąż aktorki, podobno związany jest z branżą aktorską. Anna Ilczuk z mężem nie afiszuje się swoim związkiem, nie chodzą razem na ścianki i nie udzielają wywiadów na temat swojej miłości. W 2014 roku na świecie pojawiła się ich córka — Zofia. Dziewczynka jest oczywiście skrzętnie ukrywana przed błyskiem obiektywów.

Anna Ilczuk — wykształcenie, kariera

Studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu na wydziale aktorskim. Pierwsze kroki na wizji stawiała jako statystka w reportażach magazynu śledczego Michała Fajbusiewicza. W 2003 roku zadebiutowała w spektaklu Bez czułości, lecz nie jako aktorka, a reżyser. Od 2017 Anna Ilczuk roku występuje w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

Aktorka największą sławę zdobyła rolą skromnej Emilki Śmiałek w serialu Pierwsza Miłość. Widzowie na pewno kojarzą ją także z serialu Świat według Kiepskich, gdzie gra despotyczną żonę Waldka Kiepskiego — Jolasię . Ilczuk zagrała również w innych popularnych serialach, m.in. w Prawie Agaty, Komisarzu Aleksie czy Ojcu Mateuszu.

Na swoim koncie ma także wiele ról kinowych. Zagrała m.in. w filmach Z miłości, Sala samobójców, Daas, 80 milionów czy Różyczka.

Była wielokrotnie nagradzana. Otrzymała m.in. nagrodą Grand Prix Jury Młodzieżowego za rolę Dvori w przedstawieniu dyplomowym Zabawy na podwórku na XLIV Kaliskich Spotkaniach Teatralnych.

Anna Ilczuk — Instagram

Anna Ilczuk nie jest raczej fanką mediów społecznościowych. Na swoim profilu @anna_ilczuk.official nie umieszcza zbyt często zdjęć. Jeśli już wstawi jakąś fotografię, to są to zwykle zdjęcia z kolegami po fachu lub z planu serialu bądź sztuki teatralnej. Aktualnie jej konto na Instagramie obserwuje 11,7 tysiąca użytkowników tego serwisu.