Mascara Med opinie – kosmetyk, który warto mieć?

Mascara Med opinie – czy warto kupić ten produkt?

W obecnych czasach, zanim kupimy jakiś kosmetyk, bez problemu możemy znaleźć w Internecie wiele opinii na jego temat. Jest to bardzo pomocne i często pomaga podjąć decyzje, pozwalające uniknąć nietrafionego zakupu. Mascara Med opinie z pewnością pomogą ci zdecydować, czy jest to produkt dla ciebie.

Jakie informacje o Mascara Med można znaleźć?

Na rynku znajduje się wiele różnych tuszów do rzęs, mających dawać rozmaite efekty. Wśród nich można znaleźć maskary pogrubiające, wydłużające, wzmacniające, zagęszczające… Możliwości jest naprawdę dużo! Jednym z kosmetyków, który ma za zadanie nadać rzęsom większą objętość, przyciemnić je, a także wzmocnić i wspomóc ich wzrost jest Mascara Med. Według producenta, jest to wielofunkcyjny tusz do rzęs, który ma widocznie zagęścić rzęsy (bez sklejania ich), jednocześnie pielęgnując je (produkt nie jest typową maskarą – pełni również funkcję odżywki). Co ciekawe – im dłużej stosujemy tą maskarę, tym bardziej napigmentowane stają się nasze rzęsy. Produkt może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe oraz posiadające wrażliwe oczy. 

Czy Mascara Med dobrze spełnia swoją funkcję?

Czytając opis producenta, trzeba przyznać, że efekty zapowiadają się obiecująco. Na rynku bowiem niewiele jest produktów pełniących jednocześnie zadanie kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Maskara, która pełni obie te funkcje jest więc prawdziwą gratką dla osób, które chcą mieć piękne, zadbane, ciemne rzęsy. Czy jednak Mascara Med opinie faktycznie potwierdzają twierdzenia producenta?

Na różnego rodzaju forach i stronach sklepów internetowych można znaleźć dużo sprzecznych opinii. Od zachwytów, przez twierdzenia, że produkt jest przeciętny, po opinie z których bije niezadowolenie i rozczarowanie. Generalnie, starając się uśrednić opinie i wyciągnąć wnioski, należy zauważyć, że tusz zmienia swoją formułę w miarę upływu czasu. Najlepszą konsystencję osiąga około 10-14 dni od otwarcia. Ponadto, dobrze jest łączyć go z innym tuszem, jeżeli zależy nam na bardziej widocznym efekcie. Sama Mascara Med jest w stanie przyciemnić rzęsy, ale ogólny efekt nie jest bardzo powalający. Natomiast połączenie tego produktu z innym tuszem, np. podkręcającym rzęsy, potrafi dać naprawdę niesamowite efekty. Dobrym pomysłem jest używanie tego produktu jako bazy, która nie tylko pielęgnuje, ale też przyciemnia i wydłuża rzęsy. Na koniec warto wspomnieć, że maskara posiada silikonową szczoteczkę, co dla niektórych kobiet będzie wadą, a dla innych zaletą.